Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

👨‍👨‍👦‍👦 90 tysiecy użytkowników na Nasz Orange! 👩‍💼🤵


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10881
  • 150

👨‍👨‍👦‍👦 90 tysiecy użytkowników na Nasz Orange! 👩‍💼🤵

Zwiedzamy? Pewnie, że zwiedzamy! 

Nasz okręt z 90-tysięczną załogą właśnie dobił do kolejnego, niezwykłego portu! Witajcie w Słupsku – mieście, z którym łączy nas naprawdę bardzo dużo. I nie chodzi tylko o to, że nas jak Słupszczan jest już 90 tys. Sprawdźcie sami!

 

Wiedzieliście, że w Słupsku powstała pierwsza w Polsce pizzeria? Mrrrr… pizza! Działają prawie pół wieku! Życzymy sobie minimum takiego stażu – dobrze wiemy, jak to jest, gdy jest się pionierem w pewnych dziedzinach. Oni serwują pizzę do dziś, my dzięki Wam serwujemy najlepsze możliwe wsparcie! Co jeszcze nas zbliża? Chyba chodzi o to, że mieszkańcy Słupska, tak jak nasi forumowicze, wiedzą co to znaczy robić dobre, trwałe, solidne i praktyczne rzeczy. Najlepszym dowodem na to jest najstarsza w Europie, wciąż (sic!) sprawna, drewniana winda. Jak Słupsk, wiemy, że w przyrodzie nic nie ginie, na każde pytanie jest odpowiedź. Wszystko rozbija się o to, by dobrze ułożyć puzzle. Słupski ratusz powstał w miejscu zasypanego jeziora – ziemię na to pozyskano ze wzgórza po drugiej stronie Słupi. Co z niego pozostało? Niecka – a ponieważ w przyrodzie nic nie ginie, została zagospodarowana na stadion 650-lecia. Bo Słupszczanie, jak użytkownicy Naszego Orange wiedzą, że są ci, którzy kopią swoimi pytaniami głębiej i głębiej, i ci, którzy te niecki pytań wypełniają odpowiedziami.

 

Mamy nadzieję, że dzięki tej „bliskości” ze Słupskiem, dobra aura bursztynowego (to przecież także nasz kolor!) niedźwiadka szczęścia obejmie także Nasz Orange! Chociaż, jak tak patrzymy… chyba już jesteśmy pod jego wpływem 🙂

 

Infografika_na_90k_uzytkownikow_Slupsk.png

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2018
  • 6219
  • 69

👨‍👨‍👦‍👦 90 tysiecy użytkowników na Nasz Orange! 👩‍💼🤵

Byłem w Słupsku. Całkiem przyjemnie, jest jeden mac - tak jak w Przemyślu 🙂