Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

@Anonim: fajnie jakby się tu więcej działo 😉
Anonim

Nie dotyczy

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

Jak widać aktywność nowych którzy dołączyli na początku roku to nie widzę ich aktywność żeby się  udzielania. Oczywiście mogło by się coś dziać na forum ale zaczyna to mocna spadać.

Anonim

Nie dotyczy

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

Ja mam odmienne zdanie @Piotrekk85. Cały czas się coś dzieje, tylko nieco spadł poziom empatii ze strony Herosów w stosunku do szukających na forum wsparcia. Poza tym, jeżeli poprawia się jakość nawigacji po serwisie, to trudno wymagać, by każda z pozoru błahostka była tutaj rozpatrywana. Natomiast trudniejsze technicznie problemy czekają na odpowiedź zdecydowanie za długo i tutaj widzę powód do, że tak to określę, "wycofania" się osób oczekujących na to wsparcie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

"fajnie jakby się tu więcej działo 😉"

Takie podejście przypomina mi historie o strażakach, którzy podpalali, żeby potem gasić 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

Przynajmniej nie muszę tworzyć kilku kont jak co niektórzy. Co do większej aktywności chodziło mi o misje specjalne czy inne akcje.
Anonim

Nie dotyczy

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

Najbardziej aktywni i pomocni są @Anonim @BORAX @Wojcieszko z nowych a reszta prawie niewidoczna.

Anonim

Nie dotyczy

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

@Piotrekk85, zamiast pisać , że ktoś ma po kilka kont, to lepiej zrobisz, jak wskażesz moderatorom. Potraktuj to jako Twoją "misję specjalną", a na pewno środowisko oczyścisz z "plew"Emotikon: Język Tyle czasu co Ty, to mało który komputeromaniak nie spędza na NOEmotikon: Szczęśliwy

@Anonim, nie rób "kampanii wyborczej" i lepiej staraj się załapać na jakiegoś radnegoEmotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

Już dawno posprzątane po tym.

A co do hejtu i wycieczek prywatnych już przywykłem. Nie wchodzę z butami w czyjeś życie. Osobiście nie zależy mi czy będę Herosem czy nie. Nie po to tu przychodzę. Wiele osób jest zagubionych i szuka pomocy w swojej sprawie. Oczywiście wszystkich nie da się rozwiązać wszystkich kwestii ale czasem można coś podpowiedzieć. A jak najmilszy moment to jak czasem ktoś napiszę "magiczne słowo": dziękuję. Czy publicznie, czy na priv czy w innej formie.