Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

Heh 😄 dziarganie...za odznakę @Artur z II zlotu doszyję Ci dodatkowe dwa guziki...gdzie, jeszcze nie wiem 😛 ale mimo to wielkie DZIĘKI 👍

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

Dziękuję 🙂 Super przesyłka super gadżetów dzisiaj dotarła 🙂 Najbardziej podoba mi się selfie stick 😜  

 

ps. ale ja też byłem obecny na zlocie 😜 Byłem z Wami i duchem i na slajdzie, hehe 😜 <żart> 

Anonim

Nie dotyczy

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

@nikodem_dyzma, z teleskopu można stworzyć turystyczną wędkę i jednocześnie robić selfie złowionym rybkom...w sam raz, jak podrośnie KsaweryEmotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

Oj już mam tyle gadżetów Orange że..........Ksawi uwielbia pomarańczowy kolor więc może przejmie pasję tatusia do Orange 😜 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2817
  • 7036
  • 183

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

O dziwo do mnie też dzisiaj dotarła paczka w stanie nieuszkodzonym 🙂 Tyle dobra, wielkie dzięki.

Brawo Wy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

A kiedy będą nowi Herosi ? 


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

Jeszcze trochę cierpliwości 😉 Podobnie jak to miało miejsce w styczniu, w drugiej połowie lipca zapewne już wszyscy będziemy wiedzieć, kto będzie Herosami na kolejne półrocze. Tak więc najpierw od dziś czekają nas emocje związane z mistrzostwami świata (przy najmniej dla fanów piłki kopanej ;)), a potem kolejne związane z Herosami 🙂

Anonim

Nie dotyczy

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

Prawie skończy się Mundial i będzie następna partia emocji...mniejsza, ale skoro już rozpala umysł @Anonim? Będzie się działo, oj będzie...ale w strzelonych golachEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

Aż takie emocje? 😉
Anonim

Nie dotyczy

🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 I 🎖️

@Piotrekk85, jak znam życie, dla każdego poziom emocji  wzrasta, wraz ze zbliżaniem się do tego, co tę osobę rozpalaEmotikon: Mrugający Nie odczuwasz nigdy takiego stanu? Nie uwierzęEmotikon: Język