Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Huawei Y6s - telefon tygodnia, nowości, obniżki


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

[oferta archiwalna] Huawei Y6s - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Y6s.jpg

Telefon ze zdjęcia powyżej to Huawei Y6s. Z zalet na pewno można wyróżnić czytnik linii papilarnych, który znajdziemy z tyłu telefonu. Sam korzystam w innym telefonie tego producenta i mogę potwierdzić, ze świetnie działa. Jak ktoś woli, to odblokuje swój telefon też twarzą. W tej cenie jest to bardzo dobry wybór do grania w gry. Jak trzeba to i zdjęcie zrobi całkiem dobrej jakości.

 

Znajdziecie go u nas w cenach (we wszystkich ofertach ceny podane z ratą obowiązującą przez 24 miesiące):

Plan Mobilny 55 (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 15GB) - 0 zł na start, 55 zł abonamentu + 13 zł raty = 68 zł miesięcznie

Plan Mobilny 75 (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 30GB) - 0 zł na start, 75 zł abonamentu + 3 zł raty = 78 zł miesięcznie

 

Orange Love Standard (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 7GB) - 0 zł na start, 13 zł raty

 

Oferta bez abonamentu : 0zł na start, 20 rat po 32,45 zł = 649 zł

 

Specyfikacja:

📱 wyświetlacz 6,09"

💾 32 GB ROM, 3 RAM

📸 tylni aparat 13 MPix

🤳 przedni aparat 8 MPix

💪 Octa-Core 4x2300 & 4x1800 MHz (Mediatek MT6765 Helio P35)

bateria 3020 mAh

 

🆕 Nowości (nie wszystko jest już dostępne na stronie, ale warto zaglądać, oraz pytać w salonach):

Nowe zestawy:

    • LAPTOP HP OMEN 17 CB0052NW + Alcatel LINKHUB HH71 LTE cat7;
    • Samsung Galaxy Z Flip eSIM + Samsung Galaxy Watch Active,
    • Samsung Galaxy S10 Lite + Samsung Galaxy Watch Active;
    • Samsung Galaxy Z Flip eSIM + Samsung Galaxy Watch Active + Huawei 4G Router 3 Pro;
    • Samsung Galaxy S10 Lite + Samsung Galaxy Watch Active + Huawei 4G Router 3 Pro;
    • Samsung Galaxy Z Flip eSIM + Samsung Galaxy Watch Active + Alcatel LINKHUB HH71 LTE cat7,
    • Samsung Galaxy S10 Lite + Samsung Galaxy Watch Active + Alcatel LINKHUB HH71 LTE cat7

 

📉 Obniżki:

Z powyższej listy szczególnie warto sprawdzić ceny Samsung Galaxy A10, Samsung Galaxy A20e, Samsung Note 10 lite, Huawei P30 lite, Motorola E6 Plus. Nie będzie łatwo znaleźć te telefony taniej 😉

 

Warto zobaczyć co polecamy na 👩 Dzień Kobiet tutaj (W sensie nie ja, a Kobieta. Będzie wiedzieć co dobre :).

 

Szczegóły i regulaminy na orange.pl

 

Śledź dział "Oferty polecane przez społeczność", żeby być na bieżąco z najlepszymi ofertami!

 

Chcesz skomentować ofertę w tym tygodniu? Śmiało kliknij na "Odpowiedz" i zostaw swoje zdanie ⬇

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🆕 Huawei Y6s - telefon tygodnia, nowości, obniżki

To chyba aż tak źle nie wygląda z powodu wirusa, skoro w Orange obniżki smartfonów 😊 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

🆕 Huawei Y6s - telefon tygodnia, nowości, obniżki


@Wojciechnapisał(-a)

 

Warto zobaczyć co polecamy na 👩 Dzień Kobiet tutaj (W sensie nie ja, a Kobieta. Będzie wiedzieć co dobre :).


Ja to bym chciała na dzień kobiet Mi 10, którego nie ma jeszcze w dystrybucji dzięki kochanemu koronawirusowi 😐


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 60
  • 1

🆕 Huawei Y6s - telefon tygodnia, nowości, obniżki

" Nowości (nie wszystko jest już dostępne na stronie, ale warto zaglądać, oraz pytać w salonach)"
A co jaki czas warto w ofertę zaglądać czy odwiedzać salony? Ostatnim razem (w czerwcu) informowano mnie (tutaj - nasz orange),że jeśli chodzi o flagowce to "rzucane" jest kilka sztuk na tydzień (czy na kraj nie wiem ale tak czy siak brzmi śmiesznie) a jeśli chodzi o stany niższej półki to podobnież raz na 3-4 tygodnie są aktualizowane.
Pytam,gdyż kończy mi się umowa i odkąd regularnie przeglądam ofertę w internecie to mogę jedynie stwierdzić,że im bliżej decyzji tym skromniejsza oferta.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

🆕 Huawei Y6s - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Najlepszy tekst pod obniżki : - Pierwszy lepszy bez abonamentu na raty!

Samsung A10 był po 31zł rata, teraz taka obniżka na 34 zł 😂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 57
  • 0

🆕 Huawei Y6s - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Z którego roku jest Huawei P30 lite dual SIM?