Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.

[oferta archiwalna] Huawei Y6s - telefon tygodnia, nowo艣ci, obni偶ki

Highlighted

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 2082
  • 4321
  • 55

[oferta archiwalna] Huawei Y6s - telefon tygodnia, nowo艣ci, obni偶ki

Y6s.jpg

Telefon ze zdj臋cia powy偶ej to Huawei Y6s. Z zalet na pewno mo偶na wyr贸偶ni膰 czytnik linii papilarnych, kt贸ry znajdziemy z ty艂u telefonu. Sam korzystam w innym telefonie tego producenta i mog臋 potwierdzi膰, ze 艣wietnie dzia艂a. Jak kto艣 woli, to odblokuje sw贸j telefon te偶 twarz膮. W tej cenie jest to bardzo dobry wyb贸r do grania w gry. Jak trzeba to i zdj臋cie zrobi ca艂kiem dobrej jako艣ci.

Znajdziecie go u nas w cenach (we wszystkich ofertach ceny podane z rat膮 obowi膮zuj膮c膮 przez 24 miesi膮ce):

Plan Mobilny 55 (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 15GB) - 0 z艂 na start, 55 z艂 abonamentu + 13 z艂 raty = 68 z艂 miesi臋cznie

Plan Mobilny 75 (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 30GB) - 0 z艂 na start, 75 z艂 abonamentu + 3 z艂 raty = 78 z艂 miesi臋cznie

Orange Love Standard (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 7GB) - 0 z艂 na start, 13 z艂 raty

Oferta bez abonamentu : 0z艂 na start, 20 rat po 32,45 z艂 = 649 z艂

Specyfikacja:

馃摫 wy艣wietlacz 6,09"

馃捑 32 GB ROM, 3 RAM

馃摳 tylni aparat 13 MPix

馃こ przedni aparat 8 MPix

馃挭 Octa-Core 4x2300 & 4x1800 MHz (Mediatek MT6765 Helio P35)

bateria 3020 mAh

馃啎 Nowo艣ci (nie wszystko jest ju偶 dost臋pne na stronie, ale warto zagl膮da膰, oraz pyta膰 w salonach):

Nowe zestawy:

• LAPTOP HP OMEN 17 CB0052NW + Alcatel LINKHUB HH71 LTE cat7;
    • Samsung Galaxy Z Flip eSIM + Samsung Galaxy Watch Active,
    • Samsung Galaxy S10 Lite + Samsung Galaxy Watch Active;
    • Samsung Galaxy Z Flip eSIM + Samsung Galaxy Watch Active + Huawei 4G Router 3 Pro;
    • Samsung Galaxy S10 Lite + Samsung Galaxy Watch Active + Huawei 4G Router 3 Pro;
    • Samsung Galaxy Z Flip eSIM + Samsung Galaxy Watch Active + Alcatel LINKHUB HH71 LTE cat7,
    • Samsung Galaxy S10 Lite + Samsung Galaxy Watch Active + Alcatel LINKHUB HH71 LTE cat7

馃搲 Obni偶ki:

Z powy偶szej listy szczeg贸lnie warto sprawdzi膰 ceny Samsung Galaxy A10, Samsung Galaxy A20e, Samsung Note 10 lite, Huawei P30 lite, Motorola E6 Plus. Nie b臋dzie 艂atwo znale藕膰 te telefony taniej 馃槈

Warto zobaczy膰 co polecamy na 馃懇 Dzie艅 Kobiet tutaj (W sensie nie ja, a Kobieta. B臋dzie wiedzie膰 co dobre :).

Szczeg贸艂y i regulaminy na orange.pl

艢led藕 dzia艂 "Oferty polecane przez spo艂eczno艣膰", 偶eby by膰 na bie偶膮co z najlepszymi ofertami!

Chcesz skomentowa膰 ofert臋 w tym tygodniu? 艢mia艂o kliknij na "Odpowiedz" i zostaw swoje zdanie 猬

5 ODPOW. 5
Highlighted

Poziom 37, Guru **
  • 8945
  • 14075
  • 272

馃啎 Huawei Y6s - telefon tygodnia, nowo艣ci, obni偶ki

To chyba a偶 tak 藕le nie wygl膮da z powodu wirusa, skoro w Orange obni偶ki smartfon贸w 馃槉 馃槈

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 256
  • 686
  • 9

@Wojciechnapisa艂(-a)

Warto zobaczy膰 co polecamy na 馃懇 Dzie艅 Kobiet tutaj (W sensie nie ja, a Kobieta. B臋dzie wiedzie膰 co dobre :).

Ja to bym chcia艂a na dzie艅 kobiet Mi 10, kt贸rego nie ma jeszcze w dystrybucji dzi臋ki kochanemu koronawirusowi 馃槓

Highlighted

Poziom 16, Komentator
  • 33
  • 24
  • 0

" Nowo艣ci (nie wszystko jest ju偶 dost臋pne na stronie, ale warto zagl膮da膰, oraz pyta膰 w salonach)"
A co jaki czas warto w ofert臋 zagl膮da膰 czy odwiedza膰 salony? Ostatnim razem (w czerwcu) informowano mnie (tutaj - nasz orange),偶e je艣li chodzi o flagowce to "rzucane" jest kilka sztuk na tydzie艅 (czy na kraj nie wiem ale tak czy siak brzmi 艣miesznie) a je艣li chodzi o stany ni偶szej p贸艂ki to podobnie偶 raz na 3-4 tygodnie s膮 aktualizowane.
Pytam,gdy偶 ko艅czy mi si臋 umowa i odk膮d regularnie przegl膮dam ofert臋 w internecie to mog臋 jedynie stwierdzi膰,偶e im bli偶ej decyzji tym skromniejsza oferta.

Highlighted

Poziom 31, Ekspert
  • 2181
  • 2147
  • 86

Najlepszy tekst pod obni偶ki : - Pierwszy lepszy bez abonamentu na raty!

Samsung A10 by艂 po 31z艂 rata, teraz taka obni偶ka na 34 z艂 馃槀

Highlighted

Poziom 17, Komentator
  • 29
  • 39
  • 0

Z kt贸rego roku jest Huawei P30 lite dual SIM?