Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2589
  • 10699
  • 94

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki

Jeżeli jesteście klientami indywidualnymi, z usługami na abonament i na kartę, którzy mają uprawnienia do założenia lub korzystania z konta w aplikacji Mój Orange, możecie wziąć udział w konkursie w aplikacji, w którym do wygrania jest:

a) najnowszy Samsung S24

b) czy Z Flip 6

c) lub HONOR Magic Lite 6,

c) a także bony na zakupy.

 

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 5 sierpnia (od godz. 10:00) do 15 września 2024 r.

 

Zasady:

Po zalogowaniu się adresem e-mail do aplikacji Mój Orange, należy wykonać zadanie, którym jest gra memory. Konkurs jest podzielny na sześć tygodniowych rund. Po zakończeniu każdej nagradzamy 10 osób, które najszybciej odnalazły pasujące pary. Trzeba więc znaleźć, w jak najkrótszym czasie, 6 par wśród 12 obrazków. W przeciągu tygodnia można grać dowolną ilość razy (30 minut po ukończeniu układanki pojawi się nowa) - udoskonalać swój czas, by uzyskać jak najlepszy wynik. Chcąc być na bieżąco z wynikami można włączyć powiadomienia z aplikacji.
 
W trakcie trwania całej akcji można wygrać tylko raz. Po zdobyciu nagrody, gra będzie nadal dostępna w aplikacji, ale już tylko jako forma rozrywki.

Nagrody do wygrania to:
W każdej tygodniowej rundzie konkursu 10 najszybszych osób może zdobyć:
  • I Runda ( 5.08 – 11.08. 2024 ) – 1x telefon Samsung S 24 256 GB, 1x słuchawki Samsung Buds 3 Pro, 8x kod rabatowy Allegro o wartości 100 zł.
  • II Runda (12.08 – 18.08. 2024) – 1x telefon HONOR Magic6 Lite, 1x słuchawki HONOR Earbuds X6, 8x kod rabatowy Allegro o wartości 100 zł.
  • III Runda ( 19.08 – 25.08. 2024) - 1x telefon Samsung S 23FE 128 GB, 1x słuchawki Samsung Buds 3 Pro, 8 x kod rabatowy Allegro o wartości 100 zł.
  • IV Runda ( 26.08 – 1.09. 2024) - 1x telefon HONOR Magic6 Lite, 1x słuchawki Honor Earbuds X6, 8x kod rabatowy Allegro o wartości 100 zł.
  • V Runda ( 2.09 - 8.09. 2024) - 1x telefon HONOR Magic6 Lite, 1x słuchawki Honor Earbuds X6, 8x kod rabatowy Allegro o wartości 100 zł.
  • VI Runda ( 9.09 – 15.09) - 1x telefon Samsung Z Flip 6 128 GB, 1x słuchawki Samsung Buds 3 Pro, 8x kod rabatowy Allegro o wartości 100 zł.

Wyniki każdej rundy pojawią się w aplikacji Mój Orange, w czasie jej trwania. Osoby, które zostaną zwycięzcami rundy zostaną poinformowane o tym mailowo.

 

Regulamin konkursowy jest dostępny w załączniku

 

Więcej informacji o tym konkursie w tym linku: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/letnie-parowanie-konkurs-w-aplikacji-moj-orange/

16 ODPOW. 16

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19190
  • 55404
  • 749

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki

Nie skorzystam z tego konkursu. Dla mnie podobne akcje jakoś mało wiarygodne. Podobnie jak w konkursie urodzinowym FLEX, pewnie nie będą podane listy wygranych. Konkurs był i znikł.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1694
  • 5886
  • 67

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki

Taka fajna zabawa na trening pamięci krótkotrwałej.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19190
  • 55404
  • 749

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki

Jak tylko do ćwiczenia pamięci, to warto skorzystać 🤗


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2589
  • 10699
  • 94

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki

Takie zabawy w memory  to dobry trening dla naszego mózgu. Gry logiczne ćwiczą pamięć i koncentrację 💪 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5813
  • 23653
  • 198

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki

A ja uważam że chodzi nie o grę czy konkurs, tylko o to, żeby przypadkiem kliknąć w jakąś pułapkę reklamową. Im dłużej i częściej przebywa się w tej aplikacji, tym większe ryzyko takiej wpadki. I tylko o maksymalizację tego ryzyka chodzi operatorowi, IMHO.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1694
  • 5886
  • 67

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki

@j131coś w tym jest. Na reklamy uważam. Gorsze są niespodziewane zmiany w interfejsie MO, dlatego jak nie muszę to korzystam, że strony MO, a nie aplikacji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5813
  • 23653
  • 198

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki


@andrzej1441napisał(-a)

@j131coś w tym jest. Na reklamy uważam. Gorsze są niespodziewane zmiany w interfejsie MO, dlatego jak nie muszę to korzystam, że strony MO, a nie aplikacji.


No, dokładnie. Przy całym moim negatywnym nastawieniu, i mimo ostrożności raz mi się zdarzyło kliknąć w doładowanie konta, które nie dość że nie było mi potrzebne, to pojawiło się magicznie dokładnie pod moim palcem. Reklamacje nic nie pomogły.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2155
  • 12158
  • 54

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki

Kilka konkursów od Orange zaliczyłem i nic nie dostałem, jedynie niechciany spam.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1703
  • 13

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki

Tak na marginesie rozważań o niniejszej grze - "dawno dawno temu" 😉 pewien międzynarodowy koncern produkujący urządzenia RTV AGD zorganizował podobny konkurs oparty o grę memory i bardzo szybko wyniki TOP10 w tabeli zaczęły wyświetlać wartości rzędu ułamków sekund. Gra została anulowana ponieważ rzekomo okazało się, że stała się ona wojną na skrypty/boty, a dla nie umiejących kodować samodzielnie z pomocą przyszedł wówczas pewien serwis "koderski" (na którym nota bene nawet dziś można znaleźć apk pozwalającą na niezrootowanym telefonie działającym w oparciu o system Android injectować lub freezować dowolną daną w dowolnej aplikacji).
Z tego co pamiętam miały wówczas nie pomóc nawet wprowadzone początkowo ograniczenia polegające na wymuszonym spowolnieniu gry czasem potrzebnym na odsłonięcie danej pary obrazków - bodajże 1 sek na dwa obrazki - przy 10 parach obrazków wyniki zaczęły wyglądać np. 10.301 sec.

Biorąc powyższe pod uwagę, w świetle ogromnego przeskoku technologicznego i ciągłego rozwoju AI również (a może przede wszystkim) w szeroko rozumianej dziedzinie IT - nie angażuję się w tego typu gry.