Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10941
  • 64

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

Od 10 września w ofercie Orange na kartę udostępniamy Klientom usługę "Więcej czasu na promocyjne gigabajty", która umożliwia przedłużenie ważności gigabajtów zgromadzonych m.in. w ramach promocji „120GB na całe lato”.


Jak skorzystać?

  • Wystarczy wysłać SMS o treści AKT31 pod bezpłatny numer 811.
  • Ważność promocyjnych gigabajtów zostanie przedłużona o +31 dni, licząc od końca obecnej daty ważności środków.
  • Opłata za przedłużenie o dodatkowe 31 dni wynosi 9 zł i jest pobierana ze środków z doładowań.
  • Z usługi można skorzystać wielokrotnie. Kolejne dodatkowe dni ważności będą się sumować.
  • Aktualną ilość i ważność promocyjnych środków w ramach portfela promocyjnych gigabajtów można sprawdzić wysyłając ILE DANYCH pod 901 (koszt 20 gr).

Dodatkowe informacje o usłudze:

  • Jest dostępna we wszystkich taryfach w Orange na kartę.
  • Przedłuża środki z promocji „120GB na całe lato” oraz wszystkich promocji, w których Klient zgromadził lub zgromadzi w przyszłości środki w ramach portfela promocyjnych gigabajtów.
  • Nie przedłuża ważności gigabajtów przyznanych w ramach:
  • Doładowań konta w Orange Free na kartę (standardowych i online).
  • Bonusów na start.
  • Stałych usług płatnych typu „Elastyczne Pakiety Internetowe”, „Bez limitu”, itp.

 

Regulamin usługi znajduje się tutaj.

15 ODPOW. 15

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18452
  • 52762
  • 713

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

Szkoda, że promocja nie wystartowała pod koniec lata, tylko 10 dni po zakończeniu oferty 120 GB na całe lato. Ci co uruchomili na początku 120 GB, to nie załapią się na przedłużenie. Dla pozostałych, którzy zwlekali jest szansa na przedłużenie ważności.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

Mi się termin skończył 11 września więc szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej, chyba że jest możliwość odzyskania GB (natrafiłem na taką informację ale chyba dotyczy to innych pakietów). 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18452
  • 52762
  • 713

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

@tolek szkoda, dosłownie godziny dzieliły aby skorzystać z przedłużenia. Nawet jak wprowadzone są promocje, to nie zawsze można trafić na nie tego samego dnia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

Bez sensu promocja. Orange Free na kartę staje się zbyt skomplikowaną oferta.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1601
  • 5495
  • 60

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

Bardzo dobra promocja dla nie czystego OFNK.

Korzystający z promocji Za darmo w Orange wreszcie mogą uzbierać dużo GB.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

Promocji na lato się już nie włączy. Inne promocyjne GB są raz a raz ich nie ma. Tylko wyciąganie po kasę dla niby oszczędnych.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 497
  • 898
  • 3

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

Takie 9zł będzie miało sens, jak orange będzie robić co jakiś czas pakiety podobne do tego "na lato". Inaczej promocja bez sensu i do kosza... 😏


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

Dzień dobry, 

mam jeszcze trochę GB z tej promocji, przedłużana dotychczas sms-em za 9 zł.
Zbliża się koniec ważności środków, GB z innych tytułów/promocji nie mam: czy przedłużenie o 365 dni za kwotę 29 zł sms-em *101*365# przedłuża tę pulę GB, czy ten kod dotyczy tylko GB z doładowań i innych puli?
Czyli, czy wysyłając ten sms za 29 zł przedłużę i ważność środków finansowych i GB, czy też tylko środków, a zatem korzystniej dla mnie będzie przedłużenie środków za 6 zł, a pulę "letnią" GB przedłużę tylko za 9 zł na miesiąc?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1601
  • 5495
  • 60

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

@marianna11  Zasadniczo kod *101*365# przedłuży o 365 dni GB za doładowania z konta 411.

Jak nic nie zmieniono, to ze względu na specyfikę działania systemu rozmowy wychodzące wraz z kontem złotówkowym będą miały nawet o 7 dni dłużej ważne konto w porównaniu do 411.

PS. Napisałem jak nic nie zmieniono, bo w wielu miejscach wprowadzono 7-dniową gwarancję zwrotu i być może do sprawnego działania systemu nie potrzeba ustawiać o 7 dni dłużej wychodzących po przedłużeniu konta 411.

120 GB na lato było na koncie 901 i nie warto ich przedłużać co miesiąć za 9 zł (jedyna możliwość przedłużenia w czystym ofnk, oprócz ekstra promocji np Gole)

Jak nie korzysta się z Za darmo w Orange to lepiej kilka razy EKO doładować w MO po 5 zł i uzbierać GB oraz złotówki na roczne przedłużenie.

Przy korzystaniu z Za darmo w Orange każde EKO doładowanie za co najmniej 25 zł ustawia ważnośc konta 901 na co najmniej 14 dni i daje 10 GB na Koncie 901.