Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1533
  • 6631
  • 45

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

  • Wystarczy wysłać SMS o treści AKT31 pod bezpłatny numer 811.
  • Ważność promocyjnych gigabajtów zostanie przedłużona o +31 dni, licząc od końca obecnej daty ważności środków.
  • Opłata za przedłużenie o dodatkowe 31 dni wynosi 9 zł i jest pobierana ze środków z doładowań.

 


Myślicie że promocja Internet od wakacji do wakacji w Orange na kartę pozwoli przedłużać promocyjne GB za doładowanie 5 złotych?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2846
  • 7178
  • 188

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę


@toleknapisał(-a

Myślicie że promocja Internet od wakacji do wakacji w Orange na kartę pozwoli przedłużać promocyjne GB za doładowanie 5 złotych?


Tak. GB z tej promocji i za doładowanie idą do jednego wora i przyjmują ważność GB promocyjnych.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 350
  • 1773
  • 3

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

@Wojciech  No właśnie cos ona dzisiaj przestała działać wysyłam sms o treści AKT31 pod numer 811 i cisza nic nie przychodzi czy wiadomo co z ta usługą na stan dzisiejszy się dzieje może warto to zgłosic wyżej bo po prostu nie działa nie przedłuża mi pakietu promocyjnego ani nie potraca mi pieniedzy z konta głownego czy ktoś cos wie ???Prosze o info zwrotne bede wdzieczny. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18685
  • 53514
  • 729

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

@Luki9 nie wysyłaj więcej SMS-ów. Może być tak, że coś się przywiesiło, a w historii czekają SMS-y do realizacji. Jak wysłałeś kilka, to później może być usługa aktywowana tyle razy, ile było wysłanych SMS-ów.

Na blogu Orange już od piątku informują użytkownicy o problemie. Warto ze swojej strony również zgłosić problem na infolinii, czacie.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 350
  • 1773
  • 3

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

@ketrasaArtur  Masz rację zawiesiło się bo kontaktowałem się z biurem obsługi klienta miła Pani mówi że zbiera informacje odnośnie tej usługi bo raz wysłałem wiadomość i faktycznie przedłużyło mi ale nie otrzymałem informacji o tym a wchodzac w apkę czy tez przez strone www na Mój Orange nie widać dokonywanych zmian wiec problem polega na synchronizacji danych inaczej odświeżenie danych problem jest zgłoszony trzeba czekać na rozwiązanie problemu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 350
  • 1773
  • 3

Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę

@ketrasaArtur  Wracam z dobra wiadomością usługa juz powinna działać bez problemu dział techniczny byl zgloszony naprawil błędy mi aktywował dwa razy niestety no ale jest ok 🙂