Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Serwisant 24 – pomoc fachowców w małej opłacie z abonamentem w Orange


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Serwisant 24 – pomoc fachowców w małej opłacie z abonamentem w Orange

Świeżo dodaliśmy kolejną usługę, jaką możecie zakupić z abonamentem w Orange. Pomoc fachowców takich jak: elektryk, informatyk, hydraulik i wiele więcej. Dodatkowe informacje na naszym blogu: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/serwisant-24-pomoc-fachowcow-od-orange-nowa-usluga-w-abonamencie...

Co o tym myślicie? Koszt to tylko 15 zł miesięcznie. Czy to dużo? Czy jednak złota rączka w rodzinie 👷‍♂️ i nie trzeba? Może jednak już macie w ramach oferty Orange Energia i to się Wam bardziej kalkuluje?

5 ODPOW. 5

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Serwisant 24 – pomoc fachowców w małej opłacie z abonamentem w Orange

@Wojciech  szczerze?, moim zdaniem nic nowego na rynku sporo jest dodatków typu fachowiec24, pomoc24, pomocna ekipa, itd, itp dostępnych jako opcja do abonamentów i usług np. za prąd, za gaz, może dla kogoś to atrakcyjna oferta, dla mnie nie... (nie skorzystam, sam naprawiam... oczywiście nie wszystko ale większość 😁😉).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Serwisant 24 – pomoc fachowców w małej opłacie z abonamentem w Orange

Sprawy związane z prądem nie są dla mnie trudnością że względu na wykonywany zawód, sprawy hydrauliczne albo sam ogarnę, albo poproszę znajomego. Kiedyś do abonamentu za gaz była konieczność wykupienia, bo z pakietem było coś tam taniej. Nie skorzystałem ani razu. Wolę sam naprawić.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12948
  • 53204
  • 617

Serwisant 24 – pomoc fachowców w małej opłacie z abonamentem w Orange

@Wojciech  usługa jak każda inna...ale już od lat widzę, że Orange nie sięga po to leży na ziemi...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Serwisant 24 – pomoc fachowców w małej opłacie z abonamentem w Orange

@Wojciech 

Mnie wszystkie te oferty przypominają Kaczkę Dziwaczkę. I kończą się podobnie.

PS. Spoiler: klient ląduje w buraczkach.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Serwisant 24 – pomoc fachowców w małej opłacie z abonamentem w Orange

Pomysł ok, ale wolę znajomości wykorzystać, nie musi być taniej, zresztą sporo naprawiam sam 😃