Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

@slav72 Dzieki 🙂👍


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 39
  • 0

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

Dzień dobry.

Podpisałem aneks na kolejne 24 miesiące jakieś 3 tygodnie temu. Dzisiaj dowiedziałem się od konsultanta na czacie że nie mogę wymienić swojego routera i nie ma takiej możliwości. Mógłbym ale w momencie podpisywania aneksu czyli te 3 tygodniu temu ale wtedy ten router nie był dostępny .Czy ja dobrze rozumiem że mam pecha bo bo za wcześniej aneks podpisałem ? Dodam że mam problemy ze swoim funboxem ,regularnie rozłącza mi połączenia WIFI dla niektórych urządzeń takich jak smart tv. Co musze zrobić abym mógł wymienić router na nowy model ? nie chce na ten sam model liczę że przy nowym będzie lepiej jest stojący to myślę że zasięg również będzie lepszy -lepsze rozmieszczenia anten itp. Przecież nie będę czekał kolejnych 24 miesięcy na moment podpisywania aneksu.

pozdrawiam,

Marcin


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

Poczekaj miesiąc dwa, na pewno pojawi się ścieżka na wymianę sprzętu.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

@mniedzielski  Niestety ale tak na razie jest, ten router to nowość, nic a pro po przedłużania umowy nie wiadomo dokładnie. Radził bym poczekać z tydzień czy dwa aż wejdzie dokładny "rozkład" co w takim przypadku zrobić. Jestem pewien, że orange wprowadzi możliwość wymiany routera przy już istniejących umowach ale tak jak mówię, nastąpi to za jakiś czas (myślę, że maks miesiąc czasu). A powiedz mi jeszcze @mniedzielski  umowę na jaką prędkość podpisałeś? FB 6 jest dostępny od 600mb/s w górę.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange


@mniedzielskinapisał(-a)

Czy ja dobrze rozumiem że mam pecha bo bo za wcześniej aneks podpisałem ? Dodam że mam problemy ze swoim funboxem ,regularnie rozłącza mi połączenia WIFI dla niektórych urządzeń takich jak smart tv.

Pecha? A może szczęście? Skąd ta pewność, że z nowym sprzętem będzie cacy?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

@pirenejSądząc po opisie i specyfikacji to 6-ka będzie wydajniejsza od3-ki. Oczywiście z odbiornikiem wifi6 (choć wydaje mi się, że i z wifi5 będzie sobie lepiej radził sadząc po zastosowanych rozwiązaniach)

To jednak tak samo jak z fiatem 126p...choćbyś lał paliwo rakietowe, to 300km/h nie pojedziesz...liczą się również urządzenia odbiorcze i nie wynik jednostkowy, a sprawność na kilku urządzeniach w tej samej chwili...praktyczna wydajność sieci, a nie speedtesty chwilowe


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

Fiat, Funbox, francuskie, ... wszystko na 'F'.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 39
  • 0

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

Aneks podpisałem na 600 Mbit/s poprzednio miałem 300 Mbit/s czyli zrobiłem "upgrade". Mam tez tv z orange'a czyli jakiś tm przychód orange'owi generuje i liczę że wezmą to pod uwagę.

No nic poczekam z miesiąc i zapytam z ponownie. Liczę ze w tym nowym będzie lepszy zasięg prze pionowe ustawienie i inna specyfikę anten -  mam takie miejsca w mieszkaniu ze ze starym jest na granicy a na razie nie chce się bawić w dodatkowe wzmacniacze


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

@mniedzielskiJestem pewien, że będzie pracował inaczej, wydajniej,..

Ja ostatnio się zadziwiłem, gdy na sieci 2,4GHz na dobrym speedteście osiągnąłem prawie 150Mb/sek !!!


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 46
  • 1

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

sprawdź w Mój Orange, czy przy zwiększeniu prędkości do 1 Gb/s masz możliwość wymiany, przy przejściu z 300 na 600 w trakcie umowy jest taka możliwość