Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Anonim ja muszę swoje konto opuścić, bo mam dosyć błagania o uruchomienie Mój Orange. Dlatego rozglądam się za konkurencją. Teraz dostałem kolejny powód do opuszczenia pomarańcza. Wyłączenie 3G. U mnie na firmie są wzmacniacze 3G (legalnie zamontowane przez operatora), żeby poprawić zasięg działania sieci w pomieszczeniach, ale jak zostaną wyłączone nadajniki, to zasięg będzie lepszy u konkurencji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Ron już numerów operatorowi zwolniłem dość pokaźną liczbę. Zostawiłem tylko aktualnie działające, ale nie wiem, czy też ich nie zwolnię. Pojawiaj mi się światełko, a to są numery głównie dostęp do internetu.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Ron  chodzi o zysk i numery 😎

Obstawiam podwyżki w abonamencie i pewnie prepaid też, bo to musi być zgrane, by klientów nie stracić, wirtualni pewnie też podniosą ceny, inflacja jest 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.


@Anonimnapisał(-a)

@Ron  chodzi o zysk i numery 😎

Obstawiam podwyżki w abonamencie i pewnie prepaid też, bo to musi być zgrane, by klientów nie stracić, wirtualni pewnie też podniosą ceny, inflacja jest 😎


Wirtualni poza VM które już jest firmą związaną z p4 sp.z.o.o mają 1 wadę brak Roamingu w UE


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Ron jakby nie chodziło  o zysk , to nie byłoby  opłaty 5 zł . , która firma w biznesie nie chce mieć zysków finansowych ??

Jak nie wiadomo o co chodzi , to zawsze chodzi  o pieniądze . 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1594
  • 5434
  • 59

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.


@Anonimnapisał(-a)

Dziś zobaczyłem komunikat na telefonie z bez limitu za 25zl miesięcznie, nie aktywny był numer tydzień, więc jakbym miesiąc nie korzystał, to cykliczny pakiet podrożeje o 5zl, to mnie zastanawia mocno, wszak płacę i nie korzystam z BTS, to chyba czysty zysk, jednak chyba się myliłem, bo system generuje opłatę, więc co jest grane 🤔

 


@Anonim  automatyczne odnowienie 31 dnia jest trakowane jako aktywność.

Przelewy SMS także cykliczne to także aktywność, a przy parze numerów można nawet mieć darmowe rwk.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@andrzej1441  może i tak jest, ale sprawdzać nie będę, trzeba korzystać zamiennie z telefonów, by simki z Orange były aktywne 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1879
  • 13

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Jak to możliwe że mając wykupiony pakiet Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + pakiet GB mam komunikat w aplikacji że karta jest nieaktywna ?
Co prawda używam tylko internetu ale podobno to wystarczy żeby karta była uznana za aktywną. Nie jest możliwe abym nie używał internetu codziennie, jest to mój podstawowy internet w domu. Karta siedzi w routerze.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Niestety systemy orange nie nadążają za pomysłami ich twórców 😂 - nie ma się czym przejmować 😅


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Sesja Internetu powyżej 31 dni nie jest zliczana jako ruch w sieci -> https://eko.one.pl/forum/viewtopic.php?pid=269968#p269968