Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.


@Ronnapisał(-a)

Osobiście mi nie przeszkadza, ale podoba mi się info o braku aktywności, czytelne i wyraźne. 


Info o braku aktywności ok.

Ale BRAK podstawowej informacji o stanie konta to TOTALNY niewypał!!!

Orange musi to naprawić/poprawić!!!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@piotrKawiory przez www jest informacja, w apce, tak jak napisałem w moim poprzednim poście.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

To że system pokazuje że konto jest od nieaktywne w aplikacji to dobry pomysl, ale jego wykonanie to totalny niewypał. U mnie rano wyglądało to tak

2022-05-21_12.54.56.jpg

 1 dzień nieaktywnosci i stanu konta już nie zobaczysz 😞

Wystarczyloby kliknąć w jakieś ok i komunikat by się schował np do następnego użycia aplikacji.

Druga sprawa. Jak zobaczyłem ten komunikat to korzystałem z internetu na tym numerze i... Odswiezylo się po okolo paru godzinach.

Pomyślę nad jakimś pomysłem w tej sprawie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@ketrasaArtur  stan konta można sprawdzić krótkim kodem :   *124*#   i zielona słuchawka , i już będzie wiadomo , ile kasy zostało po pobraniu opłaty za utrzymanie numeru w sieci 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@jan1 tylko żeby kodem sprawdzić, to kartę SIM trzeba włożyć do telefonu. Do tej pory karta SIM leżała w szufladzie i była wyciągana na specjalne okazje lub testy, natomiast w aplikacji było wiadomo co jest na koncie. Teraz tej informacji w apce nie ma, trzeba się logować przez www lub jak sugerujesz wkładanie karty SIM do telefonu, aby sprawdzić co na numerze.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@ketrasaArtur pewnie to lekki upierdliwe. Ale do logowania WWW też można zapamiętać hasło wtedy nie trwa to dużo dłużej niż w apce.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Anonim w apce było wygodniej, bo od razu można było sprawdzić stan konta, praktycznie od ręki. Teraz trzeba się logować na www i dopiero da się sprawdzić. Więcej kombinowania. Żeby tylko tej apki nie skopali całkowicie.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@ketrasaArtur jeśli firma wprowadziła taka zmianę to wątpię żeby z niej zrezygnowała. Pozostanie jakoś przyjąć to na klatę. Też nie rozumiem czemu za każdym razem nie informują o planowych pracach. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Anonim mogła by być przecież to informacja w powiadomieniach, a nie zakrywanie okna ze stanem konta.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@ketrasaArtur pełna zgoda , to co piszesz , ale uważam że każdy sposób jest dobry na sprawdzenie swojego   konta . A wszystkie tutaj uwagi na forum i sugestie zmiany usprawnienia aplikacji MO powinno się w miarę możliwości jak najszybciej zmienić , z korzyścią dla wszystkich użytkowników   .