Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1630
  • 5625
  • 61

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Ta usługa nie ma większego znaczenia.

Do zbadania przez właściwy urząd powinno zgłosić się tylko 7-dniową gwarancję środków zablokowanych na koncie głównym.

To dopiero jest paranoja. Przykładowo odbierać połączenia możesz jeszcze pół roku, ale wszystkie środki z konta głównego tracisz.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1244
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Dlaczego przy różnych zmianach usług pisze  :

" abonamenci nieakceptujący tych zmian mogą zrezygnować z usług Orange do dnia wejścia w życie zmian "  przecież mając numer  na  kartę  można dowolnie  i  bez ograniczeń migrować między różnymi operatorami praktycznie z dnia na dzień , to tylko zależy od decyzji każdego klienta i  jaka karta sim danego operatora  będzie aktywna w smartfonie. To po co pisze mogą zrezygnować  z usług .


 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2036
  • 6308
  • 69

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Dziś na jeden z moich numerów przyszedł sms z informacją o tej nowej usłudze...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18579
  • 53189
  • 720

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@spiro też dostałem SMS-a informacyjnego.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1244
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Witam

Ja również dostałem informacje SMS na  temat  tych zmian , (regulaminu nadal nie ma) , ale jestem bardzo  zdziwiony  tym określeniem  : że przy braku mojej akceptacji , MAM PRAWO zrezygnować......  Mając usługę na kartę  , myślę że jest to indywidualna decyzja każdego klienta , i każdy sam zdecyduje czy zostać , czy przejść do konkurencji , i nie będzie czekał  na takie określenie   : 

" masz prawo zrezygnować  "

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@jan1  regulamin jest wspólny dla abonamentu i prepaid, traktowany jesteś jako klient Orange, nie ma rozróżnienia ofert, więc wiadomość jest poprawna, możesz zmienić operatora, lub wygasić numer, jak nowa usługa ci nie pasuje 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1244
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Anonim  proszę  napisz gdzie mogę pobrać te regulamin?

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@jan1  regulamin będzie, jak usługa wejdzie w życie 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1244
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@Anonim piszesz że regulamin  jest wspólny,  a ja jestem po rozmowie z konsultantem na czacie i po dłuższej wymianie zdań , dowiedziałem się że nie ma  wspólnego regulaminu , bo w abonamencie klient jest zobligowany do  zobowiązań zawartych z umową Orange , a klient na kartę jest całkiem na innych warunkach .

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Regulamin operatora jest jeden, jedynie nie masz umowy z Orange, choć korzystając z usług operatora, jesteś praktycznie abonentem, bo płacisz terminowo za usługi, jakbyś się w czytał w regulaminy usług Orange, to dojdziesz do tego samego, konsultant niestety bywa omylny, ja siedzę w abonamencie i prepad tyle lat, że nawet pamięcią nie sięgam 😎