Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[16.10.2022r.] Niedzielna promocja ze smartwatchami.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

[16.10.2022r.] Niedzielna promocja ze smartwatchami.

Jeżeli komuś potrzebny jest nowy smartwatch to w najbliższą niedzielę będzie możliwość zakupu po promocyjnej cenie.

Więcej informacji na stronie blog Orange:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/weekendowe-promocje-ze-smartwatchami/

 

Strona sklepu z niedzielnymi okazjami:

https://www.orange.pl/esklep/telefony-i-urzadzenia?terminalsFilterUid=NiedzielnaOkazja&_ga

12 ODPOW. 12

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Niedzielna promocja ze smartwatchami.

@ketrasaArtur  ja tam się  na tych wszystkich smark łoczach nie wyznaje, bo co to za zegarki bez wskazówek? 

Przyznam się jednak, że kusi...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Niedzielna promocja ze smartwatchami.

@agat13 mnie tylko interesiwały takie zegarki, jak żona chciała się w taki zaopatrzyć. Początki były z opaską, teraz kupiła jabłuszko. Ja od 30 lat nie miałem żadnego zegarka na ręku i nie zamierzam.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Niedzielna promocja ze smartwatchami.

@ketrasaArtur  dokładnie tak samo myślę...ostatnio zegarek nosiłem w 90-tym roku..😁 i miał wskazówki.. ale nie mial cyferek tylko samolocik latający w sekundniku 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Niedzielna promocja ze smartwatchami.

@agat13 daty nie pamiętam zaprzestania używania zegarka, ale rok mi utkwił w pamięci. Było to pamiętnego 1993, chyba we wrześniu. Wtedy ostatni raz miałem zegarek na ręku. Mój miał cyferkami 16 Melody Chomo (Montana) 😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Niedzielna promocja ze smartwatchami.

U mnie "od zawsze" był i jest na ręku zegarek ale taki nakręcany ręcznie lub automatycznie oczywiście klasyczny wskazówkowy, mam ich kilka sztuk (na każdy dzień tygodnia) i oczywiście rotomat na 4 sztuki co by wszystkie były gotowe do noszenia (takie moje małe hobby, jakby finanse pozwoliły miałbym ich więcej).

Nie uważam za to zegarków na baterie, cyfrowych, smartwatchy, itp.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 123
  • 0

Niedzielna promocja ze smartwatchami.

Też nie ruszam się nigdy bez zegarka, ale takiego jak pisze slav72.

Choć przyznam, jak agat13, że kusi ta promka.

A znacie się coś na tych nowoczesnych zegarkach? Warto faktycznie? Tak szczerze bez marketingowego wciskania. Co w nich ciekawszego od kasycznego zegarka? Czasem się zastanawiam, czy to jednak nie taki gadżet na pokaz, hm. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Niedzielna promocja ze smartwatchami.

@Cynt u mnie rodzina była zadowolona możliwościa pomiaru ilości zrobionych kroków. Do tego wystarczyła opaska. Zegarek jest do takich celów bardziej rozbudowany, eięcej opcji. Są też zegarki z eSIM-em, więc między innymi po to żona zakupiła jabłuszko 🤗


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Niedzielna promocja ze smartwatchami.


@agat13napisał(-a)

@ketrasaArtur  dokładnie tak samo myślę...ostatnio zegarek nosiłem w 90-tym roku..😁 i miał wskazówki.. ale nie mial cyferek tylko samolocik latający w sekundniku 


@agat13 , ja do tego stopnia bywam "bezczelny", że nie nosząc zegarka, odkąd poszedłem na zasłużoną emeryturę (12 lat), nie zaglądam do swojego smartfona w kieszeni, tylko pytam napotkanego przechodnia, która jest godzina😀 Bez gadżetów żyje się spokojniej😀 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Niedzielna promocja ze smartwatchami.

Kolejna niedziela z promocjami zakończona.