Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z Plusa na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Przeniesienie numeru z Plusa na kartę

Cześć,

Chciałam przenieść swój numer z Plusa na kartę na Orange free na kartę. Niestety chyba jest to niemożliwe bo miesiąc temu zamówiłam kuriera DPD i dotarł do mnie. Postanowiłam, że pójdę do salonu. Byłam w trzech salonach i nie potrafili tego zrobić bo występował jakiś błąd i wcale nie byli zdziwieni bo powiedzieli, że takie coś się zdarza i że mam spróbować przenieść się przez internet. Przez internet nie można tego zrobić bo też wyskakuje błąd. Na infolinii odsyłają mnie do salonu, z salonu na stronę www. Nikt nie jest w stanie mi pomóc. Czy ktoś też miał taki problem? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1365

Przeniesienie numeru z Plusa na kartę

Tu widzę dwie możliwe przyczyny: masz już otwarty proces przenoszenia numeru w Orange lub Nju lub błąd IT. Tu bez reklamacji nic się nie zdziała. Jeśli masz tzw. numer tymczasowy, to zrób na nim zgłoszenie np. przez mój Orange. Jeśli nie masz, wyślij maila na bok@orange.pl w treści podaj opis sprawy i swoje dane: imię, nazwisko, adres, pesel i numer o który chodzi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1365

Przeniesienie numeru z Plusa na kartę

A jaki błąd Ci wyskakuje? chodzi o Twoje dane czy Twój numer?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Przeniesienie numeru z Plusa na kartę

Chyba chodzi o mój numer bo po potwierdzeniu sms nagle znika opcja przejścia dalej


Bez tytułu.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1365

Przeniesienie numeru z Plusa na kartę

Tu widzę dwie możliwe przyczyny: masz już otwarty proces przenoszenia numeru w Orange lub Nju lub błąd IT. Tu bez reklamacji nic się nie zdziała. Jeśli masz tzw. numer tymczasowy, to zrób na nim zgłoszenie np. przez mój Orange. Jeśli nie masz, wyślij maila na bok@orange.pl w treści podaj opis sprawy i swoje dane: imię, nazwisko, adres, pesel i numer o który chodzi.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Przeniesienie numeru z Plusa na kartę

Dzięki za pomoc