Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru do orange na karte.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Przeniesienie numeru do orange na karte.

Witam. Mam pytania co do orange na karte.

Chciałbym tu przeniesc numer ponieważ zauważyłem oferte 400 gb na rok i pytanie odemnie czy to dotyczy też przeniesionych numerów czy tylko karty startowej od orange?

 

Mam jeszcze drugi problem bo mój numer jest w heyah taryfa 01 , i niewiem jak zaznaczyc moj numer podczas wniosku czy to jest na karte czy abonament. Dzieki za pomoc.

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38352
  • 1384

Przeniesienie numeru do orange na karte.

Heyah traktuje heyah01 dwojako. Wybierz rodzaj ofertę przedpłaconą jeśli płacisz z góry. A jak z dołu z rachunki - to abonament.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Przeniesienie numeru do orange na karte.

w heyah01 mam karte podpieta w moja heyah

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru do orange na karte.

@poliuans  zaznacz przy przenoszeniu abonament. Kartę płatniczą masz podpiętą, bo to Subskrypcja jest, Heyah 01 ma opłaty z góry i z dołu, nie da się tego rozdzielić, chyba że ich bok to ogarnia 😉

Regulamin.pdf 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3313
  • 7908
  • 148

Przeniesienie numeru do orange na karte.

@poliuans , przy przeniesieniu należy zaznaczyć karta. Oferta Orange dotyczy także przenoszonych numerów.

 

Pokaż szczegóły
W ramach Promocji nowy Abonent, który w okresie trwania Promocji aktywuje starter w sieci Orange, przeniesie numer z innej sieci lub przejdzie z innej oferty Orange lub nju do oferty Orange na kartę, doładuje się za min. 5 zł dowolnym sposobem doładowania oraz wyśle SMS o treści 300GB na 811 (koszt 0zł) otrzyma za darmo Bonus w postaci 300 GB, czyli maksymalnie 12 paczek po 25 GB każda, przyznawanych co 31 dni. Pierwsza paczka 25 GB zostanie przyznana od razu, a kolejne co 31 dni pod warunkiem posiadania ważnego konta na połączenia wychodzące oraz doładowania się za min. 5 zł dowolnym sposobem doładowania w okresie max. 30 dni przed przyznaniem kolejnej paczki GB

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19417
  • 56132
  • 762

Przeniesienie numeru do orange na karte.

@poliuans najczęściej oferty subskrybcje oraz mix są traktowane jako oferta na kartę. Jeżeli we wniosku zaznaczone bęfzie niewlaściwie, to wniosek zostanie odrzucony i numer nie zostanie przeniesiony.

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru do orange na karte.

@ketrasaArtur tak jak piszesz takie promocje są traktowane jak prepaid. Nawet jak coś i odrzucą wniosek i tak można ponowić.