Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety / promocje na kartę


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 63
  • 0

Pakiety / promocje na kartę

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Na kartę (etykieta: pakiet) - Moderator Wiktor ◄

 

Była wcześniej w Orange taka sprytna wyszukiwarka pakietów/promocji na kartę - wybierało się jaką się ma taryfę, czy interesują Cię smsy, czy net, czy rozmowy etc i potem system wyświetlał opcje. Aktualnie jest to niedostępne. Orange zawęziło ofertę na kartę do kilku pakietów i to wszystkich obowiązkowo z internetem!! A co np z osobami starszymi, które używają telefonów do rozmów i smsów?? Dla nich juz nie ma pakietu? Nie każdy ma smartfon i korzysta z internetu. Powinien być pakiet tylko na rozmowy i smsy. Oraz pakiet rozmowy i nielimitowane smsy + jakis minimalny internet typu 200-500 MB. Czy Orange może coś takiego uzytkownikom zaprezentować?

10 ODPOW. 10

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pakiety / promocje na kartę

@A22 , ależ w orange jest coś takiego. rozmowy i smsy (bez internetu) to pakiet 100 lub pakiet 200. Można dostać 100minut+100smsów (lub analogicznie 200minut + 20 smsów) za 4 lub 14 zł za 30 dni.

jak się tam dostać? Wybierasz z menu opcję "oferta na kartę" potem "dla obecnych klientów" potem zjeżdżasz prawie na sam dół do opcji "Wygodne paczki minut, smsów i internetu" i gotowe. Pakiet 100/200 oraz Multipakiet (z internetem) w pełnej krasie. 

Ale zgadzam się, że ta droga do informacji jest jak przez mękę i mi tez brakuje zaznaczenia taryfy coby znaleźć wszystkie pakiety. Może kiedyś coś się ruszy...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety / promocje na kartę

Była promocja nolimit na rozmowy i smsy za 30 zł, ale była droższa niż rozmowy+smsy+gb za 25 zł. W październiku została zatem wycofana i jest wspólny tańszy pakiet. Chyba lepiej?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Pakiety / promocje na kartę

Niestety trzeba stwierdzić z całą świadomością, że orange totalnie popsuło swoją stronę, na której nie idzie nic znaleźć! 😛


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pakiety / promocje na kartę

Ja ze swoje strony polecam zalogować się na stronie www.orange.pl i tam można na swoim koncie przeglądać i uruchamiać pakiety.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Pakiety / promocje na kartę


@Wojciechnapisał(-a)

Ja ze swoje strony polecam zalogować się na stronie www.orange.pl i tam można na swoim koncie przeglądać i uruchamiać pakiety.


To akurat wszyscy tutaj wiemy; chodzi o to, że potencjalni nowi klienci nie mają możliwości sprawdzenia usług w ofertach na kartę 😕


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pakiety / promocje na kartę

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte - te najpopularniejsze są tutaj. Dla przenoszących inne raczej będą mało atrakcyjne. Wiele razy słyszałem że za dużo tych usług. Poza tymi wymienionymi w odnośniku wyżej to jednak bardzo niszowe i specyficzne. W Mój Orange można spokojnie przeglądać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety / promocje na kartę

Się nie zgodzę, że nie są atrakcyjne....

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Pakiety / promocje na kartę


@Wojciechnapisał(-a)

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte - te najpopularniejsze są tutaj. Dla przenoszących inne raczej będą mało atrakcyjne. Wiele razy słyszałem że za dużo tych usług. Poza tymi wymienionymi w odnośniku wyżej to jednak bardzo niszowe i specyficzne. W Mój Orange można spokojnie przeglądać.


Ta strona właśnie jest DO NICZEGO!!!

Może jesteś jednym z tych, którzy to tworzyli?

Jaki był problem, że zmieniono lepsze na GORSZE!!!??? 😕


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety / promocje na kartę

Strona wg mnie jest ok. Ale nie m ma tam wszystkiego atrakcyjnego.