Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MMSy w ofercie na kartę


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MMSy w ofercie na kartę

Bo każda oferta ma swój "wyróżnik" bo inaczej nikt by jej nie wybrał 😉

Sporo klientów zwraca jedynie uwagę na jak najniższą cenę. Inni może na wygodę - dla nich może spodoba się flex. Inni chcą mieć święty spokój i wybierają abonament.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMSy w ofercie na kartę

Aha 🙂 nic z tego nie rozumiem prawdę powiedziawszy 🙂

Znaczy się że ja jestem " wyróżnikiem " bo mnie się spodobała oferta " bez limitu na 365 dni " i za niedługo już ją będę miała 😉 dla wygody oczywiście 🙂 @Piotrekk85 

https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/27836/5d10e95c-2f7c-4e37-827f-8af1def47d4a.pdf

 

Sorry @Piotrekk85 że mi się ten link wkleił w temacie który dotyczy czegoś innego. Może jest tu jakiś moderator coby skasował ten mój post ? Plisss, bo się rumienię Emotikon: zakłopotany


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 25
  • 1

MMSy w ofercie na kartę


@Jareknapisał(-a)

MMS to obecnie dość niszowa usługa. W 2019 roku, lepiej zamiast MMS-a wysłać zdjęcie, film czy dźwięk za pomocą komunikatorów czy maila.


Mimo wszystko jest dosyć uniwersalną usługą, nie trzeba zastanawiać się kto ma jaki komunikator (WhatsApp, Messeneger, Viber etc). Zdecydowana większość osób ma telefon, który jest w stanie odebrać MMS. Kompresja do 300kB robi swoje, ale na ekranie telefonu nie ma to aż tak wielkiego znaczenia. Sam korzystam z komunikatorów oraz MMS'ów w zależności od potrzeb.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMSy w ofercie na kartę

@Jarek  nie wszyscy są aż tak bardzo obeznani z komputerem, czy też posługują się mailem lub tym bardziej jakimś komunikatorem. Są ludzie, którzy nie mają pojęcia w tym temacie ( ja też do nich należę ) Ponadto mają starszego typu telefony obsługujące  wyłącznie SMS-y, MMS-y, i oczywiście rozmowy głosowe, więc moim zdaniem MMS nie jest absolutnie niszową usługą roku 2019.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

MMSy w ofercie na kartę

@wscieklaewkaEwunia dla tego Jarka oraz Piotrka to wszystko jest niszowe, że czasem zastanawiam się czy dla nich to, że telefon jest do dzwonienia i pisania też oby nie jest niszowe. Oni pracowali chyba w Orange, dlatego na wszystko co my oczekujemy mają jedną odpowiedź- niszowe i nie opłacalne. Żenada na maxa! Przeanalizuj ich wpisy to ujrzysz ten nonsens 😉 czekamy na atrakcyjne pakiety MMS lub włączenie MMSów do pakietów SMSowych i inne innowacje, których oczekujemy w prepaid.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MMSy w ofercie na kartę

Wprowadzono w piątek nową ofertę Orange Flex. Ma mmsy, przekierowania i połączenia oczekujące. Więc chyba to co chciałaś?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

MMSy w ofercie na kartę

Ja to chcę w prepaidzie, a nie w obciążaniu karty. Podpowiem Ci tylko, że prepaid mnie nic nie kosztuje bo mam doładowania w prezencie. Cenię swobodę swojego prepaida i chce mieć w nim innowacje także. Nie rób ze mnie wielbłąda, że oczekuje usług z kosmosu, bo na rynku każdy inny prepaid ma te usługi, więc oczekuje tego co inni mają w standardzie.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMSy w ofercie na kartę

@Piotrekk85  możesz mi powiedzieć co oznacza po polsku słowo  Flex ? ( bo ja nie wiem, a chciałabym się douczyć i poznać co nieco  ten wyraz w naszym języku ( oferta ta jest dla mnie w ogóle jakaś ciężka do zrozumienia )

Ale, że w niej są również MMS-y to już wydaje mi się niezrozumiałe - rzeczywiście jestem za stara by to poukładać sobie wszystko w całość  Emotikon: zakłopotany


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MMSy w ofercie na kartę

Tego wyrazu w słowniku nie ma. Z angielskiego ma to dwa znaczenia: elastyczny i "naprężony" (niezależnie jak dwuznacznie to brzmi).

A czemu we flex są mmsy w pakiecie a w prepaid podstawowym nie? Jedni powiedzą, że Orange jest złe i niedobre. Inni, że za więcej usług i za wygodę trzeba zapłacić więcej. Każdy ma wybór.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMSy w ofercie na kartę

Dziękuję za naprężonego, elastycznego fleksa po angielsku, Emotikon: Mrugający szkoda że nie ma po polsku ale trudno Emotikon: sfrustrowany

Ja nigdy ( przynajmniej nie przypominam sobie ) nie mówiłam że Orange jest złe, ale te MMS-y  powinny pozostać w pakietach Emotikon: Język