Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MMSy w ofercie na kartę


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

MMSy w ofercie na kartę

Dlaczego w ofercie na kartę nie ma żadnych pakietów MMS?

Rozważam przeniesienie 4 numerów do Orange Free na kartę i jednorazowy zakup pakietów na rok, za 300 zł.

Wszystko ładnie pięknie, ale opłata 40 gr za MMS to rozbój w biały dzień!

Już miałem kłaść na stół 1200 zł a tu taki zonk! 😉

O co w ogóle chodzi z tymi MMS-ami? Czemu wszyscy mają je nielimitowane w pakietach a tylko Orange nie ma?

A może ja o czymś nie wiem?

uars

42 ODPOW. 42

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 25
  • 1

MMSy w ofercie na kartę

Przydałaby się rozsądna forma obniżenia kosztów za MMS, choćby przez wprowadzenie cyklicznego pakietu (np. 100MMS/5zł).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

MMSy w ofercie na kartę

Czyli nawet jako dodatkowy pakiet tego nie ma? Hehe 😉

W takim razie Orange właśnie stracił klienta płacącego z góry 1200 zł!

Brawo wy!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MMSy w ofercie na kartę

W marce nju są mmsy. Jeśli rzekomo tyle płacisz miesięcznie, to lepiej brać abonament i szukać ofert z negocjacją.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMSy w ofercie na kartę

Witaj @uars 

Aktywowałam sobie ten pakiet na rok, ale najpierw doładowałam tylko kwotą 25 zł ( 30 dni ważności konta ) Za trzy dni doładowałam 50 zł ( otrzymałam promocyjny pakiet  danych  oraz promocyjny pakiet Orange, z którego wysłałam teraz  MMS ) Nie wiem tylko czy do wszystkich sieci działa wysyłanie MMS-ów Emotikon: zakłopotany ponieważ większość moich bliskich są abonentami Orange ) ale sprawdzę jakoś coby Cię w błąd nie wprowadzić. Pod koniec miesiąca albo okresu końca doładuję kwotą 100 zł a następnie po jakimś czasie będzie na koncie 300 zł  ( skarbonka puchnie pomału więc się nazbiera Emotikon: Bardzo szczęśliwy )


Screenshot_2019-05-11 Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet Orange Polska.png

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

MMSy w ofercie na kartę

Z konta promocyjnego opłaty zejdą tylko przy MMSach do Orange.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMSy w ofercie na kartę

Wysłałam MMS do innej sieci, i rzeczywiście kwota ( 20 groszy ) została pobrana z konta głównego.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

MMSy w ofercie na kartę

20 gr za MMS? A co to za taryfa?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MMSy w ofercie na kartę

@wscieklaewka ma taryfę archiwalną Orange One. Z aktualnych w Orange Yes mms kosztuje 20 gr.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

MMSy w ofercie na kartę

Tego nonsensu nie zmieniają latami, nie było nigdy pakietu MMS w prepaidzie, mimo że w pakietach do włączenia jest przegródka SMS/MMS i oczywiście MMS to widmo. Korzystałam wiele lat z promocji Twój Dzień, że co m-c  przyznawali tajemniczy prezent na dobę i często właśnie dostawałam MMSy do wszystkich sieci, więc systemowo byli przygotowani, ale dlaczego komercyjnego pakietu nie ma to też mnie dziwi, bo korzystam dużo z MMSów.