Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto Ważne Rok ?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Konto Ważne Rok ?

Już dawno nie wchodziłem na tą stronę ale została mocno przebudowana regulaminy cenniki  


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Konto Ważne Rok ?

Trochę za dużo kopania, a w abonamencie na stronie głównej pod każdym z Planów taryfowych mamy dostępne cenniki i Regulaminy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Konto Ważne Rok ?

Oczywiście @Zespół Nasz Orange przekazuje wszystkie nasze uwagi i zlecenia, ale kto za to odpowiada, to nie mam pojęcia, bo mało co się zmienia. Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Konto Ważne Rok ?

@Ron, regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych dla Abonentów ofert na kartę
z dnia 01.01.2014r. jest tak rozpasany, że głowa może rozboleć.
Regulamin uwzględnia zmiany wprowadzone od dnia 08 czerwca 2014r.
Regulamin uwzględnia zmiany wprowadzone od dnia 01 lipca 2014r.
Regulamin uwzględnia zmiany wprowadzone od dnia 25 grudnia 2014r.
Regulamin uwzględnia zmiany wprowadzone od dnia 10 stycznia 2015r.
Regulamin uwzględnia zmiany wprowadzone od dnia 25 lipca 2016r.
Regulamin uwzględnia zmiany obowiązujące od dnia 31 sierpnia 2016 r.
Regulamin uwzględnia zmiany obowiązujące od dnia 1 stycznia 2017 r.
Regulamin uwzględnia zmiany obowiązujące od dnia 1 lutego 2017 r.
Regulamin uwzględnia zmiany obowiązujące od dnia 25 maja 2018 r.
Kto ma u siebie regulamin usług nie wycofanych, jest, tak mi się wydaje, w lepszej sytuacji. Gdybym nie zrezygnował z YES od samego startu u mnie, niewiele by się zmieniło. Gorzej mają Ci, których taryfy "padły".

@Ron, poza tym, z dniem 03.04.2018 Orange odwołało regulaminy usług: „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB" oraz „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer" z 31 lipca 2017r. ze zmianami z 14 grudnia 2017r. Odwołanie regulaminów nie narusza praw nabytych klientów, którzy skorzystali z promocji do dnia 03.04.2018 r.

Anonim

Nie dotyczy

Konto Ważne Rok ?


@Ronnapisał(-a)

Może mi ktoś wytłumaczyć usługa Konto Ważne Rok wq strony Orange.pl promocja dobiegła końca?

 

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte


Przed chwilą w innej przeglądarce wszedłem i klikanie wrzuca ten komunikat. Może ktoś się przyjrzy w końcu

UD.PNGzero.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto Ważne Rok ?

Komunikat jest mylący bo to strona 404 błędu a nie zawsze info o skończeniu promocji.
Anonim

Nie dotyczy

Konto Ważne Rok ?

@Piotrekk85, ja nie mam 404, więc to nie tego rodzaju błąd.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto Ważne Rok ?

404 to określenie domyślne używane w wielu paradygmatach informatycznych. Tu ktoś zmienił to na info o braku promocji.
Anonim

Nie dotyczy

Konto Ważne Rok ?

@Piotrekk85, nie czaruj i nie zaklinaj rzeczywistości, bo na https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte wchodzisz z https://www.orange.pl/najlepsze_okazje_telefonia.phtml z pierwszej zakładki Oferta. Strona jak najbardziej aktualna.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Konto Ważne Rok ?

@Piotrekk85, Ty jak zawsze widzisz, że białe jest czarne, a czarne białe Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jak Ty to robisz Emotikon: Mrugający