Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet bez limitu danych gb

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Internet bez limitu danych gb

Witam Czy w Orange na kartę lub na abonament jest oferta bez limitu gb?

 

________________
* Przeniosłem z działu Na kartę – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Internet bez limitu danych gb

@Januszbba jest w ofercie FLEX, oferta Unlmted, w najwyższym.planie za 80 zł jest za 0 zł.

W ofercie na kartę są promocję na duże ilości GB przyznawane w miesięcznych paczkach po 100GB lub po 30 GB na miesiąc.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

21 ODPOW. 21

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Internet bez limitu danych gb

@Januszbba jest w ofercie FLEX, oferta Unlmted, w najwyższym.planie za 80 zł jest za 0 zł.

W ofercie na kartę są promocję na duże ilości GB przyznawane w miesięcznych paczkach po 100GB lub po 30 GB na miesiąc.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Internet bez limitu danych gb

@Januszbbatak jak pisze @ketrasaArtur jest oferta UNLMTD w Orange Flex najwyższym planie za 80 zł jest 150 GB. Na przywitanie pierwszy miesiąc masz za: 1 zł z kodem FLEX A potem miesięcznie 80 zł  https://flex.orange.pl/podsumowanie?plan=150for80

Przesyłam linka z Biura Prasowego Orange na temat Pakiety nielimitowanego internetu w Orange Flex (13) https://biuroprasowe.orange.pl/blog/pakiety-nielimitowanego-internetu-w-orange-flex/
@Januszbba  znalazłem też bardzo dobrą  oferta na abonament Plan L 5G w cenie 85 zł  przez 24 miesiące  Od 25. mies. 95,00 zł/mies. z rabatami. Masz  w tym planie Za zakup online w pierwszym miesiącu 1 mies. abonamentu za 0 zł

300 GB przez 12 mies., potem 150 GB po wykorzystaniu pakietu internet bez limitu GB z prędkością do 1 Mb/s po wykorzystaniu pakietu ograniczenie prędkości do 1 Mb/s; w ramach pakietu GB udostępniamy 16,30 GB w roamingu w UE, po ich wykorzystaniu opłaty wg Cennika usług w roamingu

Możliwość korzystania z sieci 5G Po spełnieniu warunków

Rozmowy, SMS-y/MMS-y w kraju i w roamingu w UE Bez limitu

CyberOchrona  Bezpłatnie
Telewizja mobilna Oglądaj w Orange TV Go gdziekolwiek jesteś Pakiet Podstawowy
Więcej informacji w linku na stronie Orange https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy
Pozdrawiam 🙂

 

 

 




Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Internet bez limitu danych gb

@ketrasaArtur  150gb a ja potrzebuje bez limitu gb potrzebuje do kamer a do 3 kamer szybko te 150 zużyję.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Internet bez limitu danych gb

@Januszbba  możesz włączyć/dodać w Orange Flex w ofercie za 80 zł  Nielimitowany internet

Włącz UNLMTD, czyli prawdziwie nielimitowany internet. To takie GB bez trzymanki.

0 zł za 30 dni. Więcej informacji w linkuhttps://flex.orange.pl/podsumowanie?plan=150for80&_ga=2.49820454.1210386359.1683307889-1346523803.16...

Przesyłam Regulamin promocji na usługę „UNLMTD nielimitowany internet w ofercie Orange Flex obowiązuje od 7.03.2023 r. do odwołania https://flex.orange.pl/dokumenty/Regulamin_UNLMTD_07_03_2023_0861fa9400.pdf

1. Usługa polega na włączeniu nielimitowanego internetu oraz zatrzymaniu zużycia Pakietu GB
do wykorzystania w Polsce, przyznanego Tobie w ramach posiadanego Planu, przez okres
obowiązywania Usługi.

5. Usługa będzie aktywna tylko przez okres obowiązywania w zależności od wariantu, który
wybierzesz. Usługa nie przedłuży się automatycznie. Informację o zakończeniu okresu
obowiązywania Usługi dostaniesz od nas 24 godziny przed jego końcem oraz gdy okres
obowiązywania Usługi się zakończy.

6. Możesz kupić tylko jeden wariant Usługi, kolejny zakup będzie możliwy dopiero po końcu
okresu obowiązywania poprzedniego

7. Jeśli wykupisz Usługę i zmienisz swój Plan na taki, na którym Usługa nie jest dostępna, możesz
nadal korzystać z Usługi do końca jej okresu obowiązywania.

Więcej informacji w regulaminie w linku powyżej. Zerknij do tego regulamin 🙂

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Internet bez limitu danych gb

@Pablo5  Dzięki 🙂 pomyślę o tym 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Internet bez limitu danych gb

Nie ma za co. Służymy pomocą @Januszbba oznacz post @ketrasaArtur  jako rozwiązane. @ketrasaArtur  pierwszy wspomniał o tej ofercie ja ją rozszerzyłem o linki do strony i regulamin

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Internet bez limitu danych gb

@Pablo5  No tak ok 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Internet bez limitu danych gb

@Januszbba 

Flex się do kamer nie nada, przynajmniej nie tak jak planujesz. Nie dostaniesz publicznego IP.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7669
  • 31

Internet bez limitu danych gb

mógłbym coś podpowiedzieć, ale nie można