Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile GB internetu w roamingu otrzymam korzystając z promocji 30 GB za 15 zł na 30 dni?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Ile GB internetu w roamingu otrzymam korzystając z promocji 30 GB za 15 zł na 30 dni?

Chcę skorzystać z oferty 30 GB za 15 zł na 30 dni (START na 817) i chciałabym się dowiedzieć ile i czy w ogóle uzyskam GB do wykorzystania w UE.

 

343395500_982382739878085_437811211954234887_n.png

 

________________
* Wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2434
  • 10091
  • 89

Ile GB internetu w roamingu otrzymam korzystając z promocji 30 GB za 15 zł na 30 dni?

Cześć @milena023 

Znalazłem Regulamin usługi promocyjnej „Elastyczny Pakiet Internetowy 30GB na próbę” (obowiązuje od 1 lutego 2021 do odwołania)Elastyczny Pakiet Internetowy 30GB na próbę” (dalej „Usługa”), to usługa promocyjna dostępna w okresie od 1 lutego 2021 roku do odwołania dla Abonentów oferty Orange na kartę w taryfach Orange Free na kartę, Orange YES, Orange POP oraz Abonentów oferty Zetafon w wyżej wymienionych planach taryfowych.

1. W ramach promocji (dalej „Promocja”) Abonent może dokonać jednokrotnego zakupu Usługi w cenie 15 zł brutto na zasadach określonych w dalszej części Regulaminu.
2. Abonent w ramach Usługi otrzymuje pakiet 30 GB (3,18 GB w UE), w ramach którego może korzystać z mobilnego dostępu do Internetu i WAP na terenie Polski oraz Strefy 1 przez 30 dni, bez ponoszenia dodatkowych opłat, na warunkach opisanych poniżej.
3. Usługa jest dostępna w wariancie:

Wariant          Cena brutto za włączenie     Ważność           Liczba GB w pakiecie
Jednorazowy               15 zł                           30 dni                          30 GB

Z tego co wyczytałem w regulaminie i wrzuciłem ci wyżej będziesz miała pakiet internetu  3,18 GB w UE

Przesyłam załącznik z regulaminem usługi promocyjnej „Elastyczny Pakiet Internetowy 30GB na próbę” 

W załączniku masz więcej informacji o tej usłudze promocyjnej Orange.

Pozdrawiam 🙂

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2434
  • 10091
  • 89

Ile GB internetu w roamingu otrzymam korzystając z promocji 30 GB za 15 zł na 30 dni?

Cześć @milena023 

Znalazłem Regulamin usługi promocyjnej „Elastyczny Pakiet Internetowy 30GB na próbę” (obowiązuje od 1 lutego 2021 do odwołania)Elastyczny Pakiet Internetowy 30GB na próbę” (dalej „Usługa”), to usługa promocyjna dostępna w okresie od 1 lutego 2021 roku do odwołania dla Abonentów oferty Orange na kartę w taryfach Orange Free na kartę, Orange YES, Orange POP oraz Abonentów oferty Zetafon w wyżej wymienionych planach taryfowych.

1. W ramach promocji (dalej „Promocja”) Abonent może dokonać jednokrotnego zakupu Usługi w cenie 15 zł brutto na zasadach określonych w dalszej części Regulaminu.
2. Abonent w ramach Usługi otrzymuje pakiet 30 GB (3,18 GB w UE), w ramach którego może korzystać z mobilnego dostępu do Internetu i WAP na terenie Polski oraz Strefy 1 przez 30 dni, bez ponoszenia dodatkowych opłat, na warunkach opisanych poniżej.
3. Usługa jest dostępna w wariancie:

Wariant          Cena brutto za włączenie     Ważność           Liczba GB w pakiecie
Jednorazowy               15 zł                           30 dni                          30 GB

Z tego co wyczytałem w regulaminie i wrzuciłem ci wyżej będziesz miała pakiet internetu  3,18 GB w UE

Przesyłam załącznik z regulaminem usługi promocyjnej „Elastyczny Pakiet Internetowy 30GB na próbę” 

W załączniku masz więcej informacji o tej usłudze promocyjnej Orange.

Pozdrawiam 🙂

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Ile GB internetu w roamingu otrzymam korzystając z promocji 30 GB za 15 zł na 30 dni?

Dzięki wielkie za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy aktywując ta usługę, mogę jednocześnie skorzystać z pakietu 30 GB za 30 zł na 30 dni (z załącznika)?

milena023_0-1682798161715.png

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2434
  • 10091
  • 89

Ile GB internetu w roamingu otrzymam korzystając z promocji 30 GB za 15 zł na 30 dni?

@milena023znalazłem drugi regulamin.   Regulamin Usługi „Elastyczny Pakiet Internetowy” obowiązuje od 20 stycznia 2022 roku do odwołania Orange. „Elastyczny Pakiet Internetowy”, zwany dalej „Usługą”, to Usługa promocyjna dostępna dla Abonentów oferty Orange na kartę oraz Zetafon w taryfach Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange SMART na kartę, Nowe Orange GO, Orange Free na kartę. (zwanych dalej Abonentami). W ramach Usługi Abonent może zakupić jednorazowy lub odnawialny pakiet danych i korzystać z mobilnego dostępu do Internetu i WAP na terenie Polski oraz Strefy 1 bez ponoszenia dodatkowych opłat, na warunkach opisanych poniżej.

8. Warunkiem włączenia i odnowienia Usługi jest przebywanie Abonenta w Okresie aktywnym (możliwość wykonywania połączeń wychodzących) oraz posiadanie wystarczających środków na koncie głównym na pokrycie opłat aktywacyjnych.
9. Warunkiem skutecznej aktywacji lub odnowienia Usługi jest zapewnienie na Koncie Głównym Abonenta środków potrzebnych do pokrycia opłaty za aktywację lub odnowienie Usługi. O konieczności zapewnienia środków na Koncie Głównym Abonent korzystający z Usługi w wersji automatycznie odnawialnej będzie informowany SMS-em przed końcem cyklu.

11. Abonent korzystający z pakietu jednorazowego może w dowolnym momencie włączyć kolejny pakiet jednorazowy lub odnawialny. Środki z nowego pakietu zsumują się ze środkami z poprzedniego pakietu (jeśli pozostały). Dni ważności poprzedniego i nowego pakietu zsumują się.

35. Niewykorzystane dane z pakietu przepadają wraz z upływem okresu ważności Usługi.
36. Po wygaśnięciu ważności Usługi dalsza część transferu danych zostanie rozliczona według kaskady schodzenia środków obowiązującej Abonenta. W szczególności Abonent może zostać obciążony za trwającą sesję (transfer danych) ze środków pochodzących z doładowań.

38. Usługa łączy się z innymi promocjami i usługami promocyjnymi dostępnymi w taryfach, z których Abonent korzysta, chyba że regulamin danej promocji lub usługi promocyjnej stanowią inaczej.

Wydaje mi się że tak zwróc uwagę na punkt 38 regulaminu Usługa łączy się z innymi promocjami i usługami promocyjnymi dostępnymi w taryfach, z których Abonent korzysta, chyba że regulamin danej promocji lub usługi promocyjnej stanowią inaczej. Pierwszy regulamin nic nie wspomina o jakiś wyjątkach wydaje mi się że można skorzystać też z tej usługi.

Przesyła w załączniku Regulamin Usługi „Elastyczny Pakiet Internetowy”. Wiecej informacji znajdziesz w tym regulaminie

Pozdrawiam 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2434
  • 10091
  • 89

Ile GB internetu w roamingu otrzymam korzystając z promocji 30 GB za 15 zł na 30 dni?

@milena023nie ma za co. Służę pomocą. Polecam się na przyszłość 🙂

Pozdrawiam 🙂