Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pożegnanie


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

pożegnanie


@agat13napisał(-a)

@bronzub Ja też uważam, że czasem można z przyzwyczajenia i ciekawości zajrzeć...Przecież nikt nie zabrania, a przyznam się, że tak z dnia na dzień trudno się odzwyczaić od sięgnięcia po smartfona i zalogowania się...Tym bardziej, że życie zmusza, bo ludzie nawet poza forum pytają o różne rzeczy "bo ty jesteś ogarnięty z tymi usługami"...A tu wiedza "na gotowe" i warto być na bieżąco


@agat13  u mnie praktycznie nie następuje wylogowanie z Forum. To, że mniej czytam, czy jeszcze mniej piszę, to tylko "liczniki". No chyba, że z przyczyn niezależnych ode mnie zostanę wylogowany, a, że jestem zalogowany równocześnie w 2 telefonach i dużą część dnia w "laptoku" albo "stacjonarce"... to groźba wyautowania w moim odczuciu jest niewielka.

Mentalnie trzyma mnie tu sentyment bycia jednym z pierwszych użytkowników.

Jak wielokrotnie deklarowałem, lubię też brać udział w różnych konkursach. Dużą satysfakcję sprawia mi też możliwość testowania czegoś od czasu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12950
  • 53210
  • 617

pożegnanie

Panowie, to jest jedyne forum na które zaglądam...też jestem praktycznie cały czas zalogowany, choć nie czytam i nie odpowiadam. Takie już przyzwyczajenie...tym bardziej cieszą takie "powroty", szczególnie, że nie zlikwidował konta...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

pożegnanie

@pablus  fajnie że posłuchałeś i nie usunąłeś konta, tym bardziej cieszy że zaglądasz od czasu do czasu 😀