Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

gwałtowna zmiana w liczbie uzyskanych wskazań "rozwiązanie" za miesiąc kwiecień


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

gwałtowna zmiana w liczbie uzyskanych wskazań "rozwiązanie" za miesiąc kwiecień

@Anonim im bardziej się zarzekasz że nie zależy Ci na rankingu tym mniej Ci w to wierzę. zaś co do zgłoszenia, chyba po to są te zestawienia aby odzwierciedlały stan faktyczny. Jeśli są przełamania to można coś w strukturze serwisu poprawić.
Anonim

Nie dotyczy

gwałtowna zmiana w liczbie uzyskanych wskazań "rozwiązanie" za miesiąc kwiecień

Uwierz mi mogę się nawet zrzec całego "dorobku" na Mój Orange na Twoją rzecz 🙂 Wchodzę tutaj tylko dla przyjemności. Wiem ze niektórym z Was zależy też na rankingach, ale.......każdy z nas ma w życiu inne priorytety. Pozdrawiam

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

gwałtowna zmiana w liczbie uzyskanych wskazań "rozwiązanie" za miesiąc kwiecień

@Anonim możesz mi też wierzyć, że ja swój wkład w Nasz Orange robię tylko dla sastysfakcji, że mogę okazać się pomocny. Na Twoich "osiągnięciach" mi nie zależy i Ci ich nie zazdroszczę, wystarczy mi moich. Tylko nie lubię jak ktoś robi wycieczki pod czyimś adresem, że sam robi sobie osiągnięcia na siłę, nie analizując w taki sam sposób swoich zachowań.

Jeśli zaś pochylić się nad istotą tematu, to najpierw zapytajmy Twórców strony po co robią takie czy inne zestawienia. Jeżeli jednak już, są to chyba przyznasz, że powinny odzwierciedlać właściwy stan. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

gwałtowna zmiana w liczbie uzyskanych wskazań "rozwiązanie" za miesiąc kwiecień

Po co zestawienia? Pewnie to element tzw. grywalizacji. By zachęcić innych to udzielania odpowiedzi/rozwiązań itp itd.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

gwałtowna zmiana w liczbie uzyskanych wskazań "rozwiązanie" za miesiąc kwiecień

Pax Panowie!

@Misiek62,@Anonim, Obaj macie swoje zasługi w naszej społeczności, ciężko ich nie zauważyć i jeszcze ciężej byłby je pomniejszać! Mrugający mężczyzna

Zresztą nie tylko wy, mamy szczęście, że częścią naszej społeczności jest wielu świetnych ludzi! Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Co do celu rankingów @Piotrekk85 świetnie wyjaśnił jeden z nich, wielu z nas nawet nie zdaje sobie sprawy jak motywująco działa na nas rywalizacja. Sam wiem po sobie, przykładowo takie Endomodo - czasem specjalnie pokręci się parę dodatkowy kółek w pobliżu domu, żeby dobić do ładnego wyniku na koniec dnia. Robot pokazuje język

Zdecydowanie jednak nie chcemy żeby "tabela" stał się czymś co wywołuje konflikty w naszej społeczność, dlatego powtórzę:

Pax Panowie!

Anonim

Nie dotyczy

gwałtowna zmiana w liczbie uzyskanych wskazań "rozwiązanie" za miesiąc kwiecień

Podzielam pogląd @Mikołaja. Z szacunku dla wysoko postawionych w rankingach, nie ściągnę paska od spodni Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

gwałtowna zmiana w liczbie uzyskanych wskazań "rozwiązanie" za miesiąc kwiecień

@Anonim rozbawiłeś mnie swoim komnetarzem 😜 I to lubię w ludziach 🙂 Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

gwałtowna zmiana w liczbie uzyskanych wskazań "rozwiązanie" za miesiąc kwiecień

Na dzisiaj te zestawienia się rozszalały, parę zrzutów, w tym od @Piotrekk85 i @Anonim znajduje się w temacie "zatrzymane chwile"; ja dołoże tu, sprzed chwili:

 

tabele.JPG

Anonim

Nie dotyczy

gwałtowna zmiana w liczbie uzyskanych wskazań "rozwiązanie" za miesiąc kwiecień

Każdy ma inne zestawienia rankingu 😉 UFO, nie ogarniam tego ale......może tak zostać 😉

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

gwałtowna zmiana w liczbie uzyskanych wskazań "rozwiązanie" za miesiąc kwiecień

Może top1 lub top3 ma miesięczną przerwę w rankingu 🙂