Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powiadomienia na maila

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na maila

Najpierw doznałem szoku, że moja sugestia została zaakceptowana. Robiłem test z czystych nudów i nie pomyślałbym w życiu, że taka drobnostka zasługuje na to miano. Jako że otrzymałem powiadomienie na maila, a w powiadomieniach na NO cisza, toteż sprawdziłem z czystej ciekawości, jak się to przedstawia na gruncie. Na zrzucie widać godzinę sprawdzania. I w tym momencie kolejne zdziwienie mnie dopadło. Ale żeby nie było, iż jestem bezduszny, pragnę na finiszu kwietnia pogratulować @Anonim za piękny finisz, godny pochwały. Jesteś ambitny, brawo Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Coś jednak trzeba z tym błędem zrobić.

2017-04-30 błąd.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na maila

to nie błąd. Korzystam z NO na smartfonie i przez przypadek kliknąłem oznacz jako rozwiązanie. Temat zamknę za parę dni, ale chcę go zostawić do momentu aż ktoś z Nasz Orange się wypowie. Publicznie przepraszam, a kto wie....jeśli Twoja odpowiedz będzie najbliższa rozwiązaniu to......zielone pole przypisze Tobie. I tutaj uwaga.....by powiadomienia były wysyłane np. po upływie 5 minut.......

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na maila

to nie błąd. Korzystam z NO na smartfonie i przez przypadek kliknąłem oznacz jako rozwiązanie. Temat zamknę za parę dni, ale chcę go zostawić do momentu aż ktoś z Nasz Orange się wypowie. Publicznie przepraszam, a kto wie....jeśli Twoja odpowiedz będzie najbliższa rozwiązaniu to......zielone pole przypisze Tobie. I tutaj uwaga.....by powiadomienia były wysyłane np. po upływie 5 minut.......

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Powiadomienia na maila

@Anonim  nie bardzo rozumiem na czym błąd polega? Że ma e-mail dostałeś info, a na NO nie przybyło Ci rozwiązań?

 

Chyba, że @Anonim  wycofał przyznanie... ale, to może i takie zachowania użytkowników powinny być anonsowane 😉 ... na e-mail.

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na maila

Tak koledze o to chodzi.....dlatego może czas wysyłania takich powiadomień powinien mieć kilkuminutowe opóźnienie, albo tak jak proponujesz anonsowane kolejną wiadomością. przepraszam jeszcze raz.....ale smartfon ma dość mały wyświetlacz i czasem kliknie się w coś w co się nie chce.
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na maila

@Anonim, ja się nie gniewam, bo nie mam "ciśnienia" na rankingi. Raczej skłaniam się ku temu, aby tylko techniczne odpowiedzi mogły być oznaczane, by inni z tej wiedzy skorzystali. Jest tyle problemów, ile modeli sprzętu, oprogramowań, usług, czy wreszcie setek regulaminów do każdej z osobna.

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na maila

Ps. Miałem Ci napisać o tym fakcie @Anonim na priv, ale jak nie gotowanie rosołu, to inne obowiązki przerywany nasze chwile na NO i gdzieś mi to umknęło. Ale może dzięki temu przypadkowi poprawimy działanie NO. 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Powiadomienia na maila

@Anonim  myślę, że samo opóźnienie nie wiele da, bo nie wydaje się mnie, że odwołując przyznanie rozwiązania możnaby wycofać genrowaną przez automat wiadomość.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Powiadomienia na maila


burebusek napisał(-a):

@pablo_ck, ja się nie gniewam, bo nie mam "ciśnienia" na rankingi. Raczej skłaniam się ku temu, aby tylko techniczne odpowiedzi mogły być oznaczane, by inni z tej wiedzy skorzystali. Jest tyle problemów, ile modeli sprzętu, oprogramowań, usług, czy wreszcie setek regulaminów do każdej z osobna.


@Anonim  ale co do tamtego tematu, co @Anonim chyba przyzna, Twoja uwaga o zwłoce w odświeżaniu chyba wydaje się trafna...

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na maila

@Anonim też takiego ciśnienia nie mam, mam swoje lata i.....choć żona chce mi czasem głowę urwać ze tyle czasu spędzam na NO....ale jestem na zaległym urlopie....lot na wakacje samolotem był przeciwwskazany....żona ma już duży brzuszek i......żona juz mi czasem chowa smartfon, co prawda w ramach żartów, ale wiem ze może też ja to troszkę złościc. Pozdrawiam.
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na maila

@Misiek62 pewnie tak.....ale opóźnienie paruminutowe pewnie dałoby się aktywować....przyznasz ze praca na smartfonie czasem skutkuje takimi sytuacjami, 5 cali to 5 cali a ekran na całej powierzchni aktywny...i proszę taki ambaras powstał....ale widzę w tym teraz plus, bo może coś uda się z tym zrobić.