Nie można wyświetlić tego widżeta.
Konto usunięte
Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Misiek62 napisał(-a):

i już kolejna ładna liczba

5225członków

@Misiek62

pociag-ruchomy-obrazek-0079.gif

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Fajny pojazd @Konto usunięte, 

kolejne odnotowanie - jeśli zauważę - podam na 5252, następne 5300 ;-) itp. nieregularny interwał, ale układ cyfr, bądź konkretne okrągłe liczby. 

Update 5252 przzeeeeeleciało z wyjściem z domu, teraz jest 5258 Emotikon: Smutny Emotikon: Mrugający

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Pracuję w Orange
  • 2029
  • 4950
  • 110

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

To żaden problem, @Misiek62, zaraz skasujemy 6 użytkowników i będziesz można zrobić zrzut.

...wszyscy wiedzą, że żartuję, prawda? ; )))

Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Artur napisał(-a):
To żaden problem, @Misiek62, zaraz skasujemy 6 użytkowników i będziesz można zrobić zrzut.

...wszyscy wiedzą, że żartuję, prawda? ; )))

Oj tam skasujemy... po prostu czasowo wyłączymy Emotikon: Mrugający licznik zredukujemy i po chwili przywrócimy do godności "user" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 38, Guru ***
  • 17025
  • 8158
  • 893

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Mała zabawa w htmlu Emotikon: Szczęśliwy

2017.01.10_20h09m42s_001.png

.
Pracuję w Orange
  • 2029
  • 4950
  • 110

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: Bardzo szczęśliwy pablo_ck, który rok obstawiasz? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Konto usunięte
Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

@Artur  oczywiście 2017 Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

I juz mamy 5303Emotikon: Szczęśliwy

Przechwytywanie.PNG

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Na 5300 userów lekko się spóźniłem... więc sobie darowałem, to chociaż liczbę postów fajną oznajmię Emotikon: Mrugający.3456... poczekamy tylko 10 tys i będzie sekwencja;

no dobra userów też fajna, bo same nieparzyste cyferkiPrzechwytywanie.JPG

Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

licznik.jpg

Kurcze coś mi liczniki przechodzą "obok nosa" więc wkleję taki, dość ciekawy zestaw...

0 Lubię to
Odpowiedz