Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Jeszcze jedna liczba 10000 odpowiedzi ale trochę mniej siedź po nocach 

Przechwytywanie.PNG


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1691
  • 34

Zatrzymane chwile

@Piotrekk85 To ja, nie tylko jako członek zespołu NO, ale zapewne też jako przedstawiciel, wielu z trafiających tu z wątpliwościami i problemami, którzy z Twoim udziałem otrzymują odpowiedź, dziękuję Tobie za wielkie zaangażowanie, bez którego Nasz Orange nie było by takie samo. Bardzo szczęśliwy robot
Zresztą liczby mówią sama za siebie!

szacunek.jpg

Shapeau bas!

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Piotrekk85 żeby tyle napisać przesiaduje 24/24 na Forum, powinno być Odznaczenie dla tych co 24/24 są na Forum 😉

Tak na marginesie @Anonim fajny Awatar 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Zatrzymane chwile

Co najmniej 8h dziennie śpię 😉

Zespół Nasz Orange
  • 2959
  • 12095
  • 151

Zatrzymane chwile


@Piotrekk85 napisał:
Raz się pochwalę bo choć punkty nie są ważne, ale jako matematyk z wykształcenia lubię "ładne" liczby 😉
I jako mój 10tysięczny wpis jeszcze raz chciałbym podziękować zespołowi Nasz Orange (...)

Jak by to klasyk napisał: gratki 😉

 

PS:
A skoro mowa o matematyce... i najmniejszej pięciocyfrowej liczbie parzystej Mrugający mężczyzna, to...
w tej sytuacji chciałbym Ci pożyczyć dobicia do największej pięciocyfrowej liczby nieparzystej Emotikon: JęzykEmotikon: Mrugający


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1071
  • 27

Zatrzymane chwile

@Piotrekk85, WOW 🙂 Gratulacje, coś niesamowitego - łamiesz kolejne bariery, a ja co chwilę zbieram szczękę z podłogi 🙂

Dobrze, że się nie zakładałem  o to "kto i kiedy" napiszę pierwsze 10.000 postów. O ile "kto" byłbyś na pewno faworytem, o tyle kiedy to przegrałbym z kretesem 🙂

Bardzo Ci dziękuję.

 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Piotrek, masz ode mnie za friko, żebyś nie musiał się ciągle schylać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

corega.JPGI nie kurzcie tyle fajek, bo siwy dym od Ciebie, @Mikołaja i @Anonim


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1071
  • 27

Zatrzymane chwile

@Anonim dobreee 😉

Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć  😄

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim Camele lubię, ale przy Imprezie jak już 😉

sieci bv (4).jpg

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim, Ty lepiej weź do buzi cumelek a nie cameleEmotikon: Mrugający Ja nie jaram od 29 lat. Masz silną wolę?