Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

@Anonim dawno temu zgłaszałem różne pomysły, ze wdrożeniami (jak dla mnie) słabo... 

Skoro uważasz, że powinno być odrębne "wyróżnienie", to pisz... poprę.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Misiek62 , no właśnie Ciebie proszę o ten pomysł...aż do skutku, skoro nie możemy doczekać się podglądu swoich pomysłów...zwłaszcza tych wdrożonych. Poprę dla wyrównania szans Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

@Anonim jeśli mnie pamięć nie myli, to wnioskowałem nawet, żeby za pomysły było coś do "punktacji" dla potrzeb "poziomów i rang"...też nie chwyciło. Dobrze, że pomysły jak dotąd były brane pod uwagę przy kwalifikowaniu kandydatów na Herosów.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Misiek62 , rzadko kiedy Zespół NO zabiera głos nt. pomysłów. Zbiorcze info i odfajkowane Emotikon: sfrustrowany


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

@Anonim  te moje pisanie dotyczące punktowania za pomysły były pewnie gdzieś w działach w których dyskutowaliśmy o poziomach, rangach itp.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Zatrzymane chwile

@Anonim mówisz i masz 🙂 Głos zabiera Zespół NO 🙂

Dodanie pomysłu jest punktowane, natomiast na to, czy pomysł ostatecznie zostanie wdrożony czy nie, autor ma niewielki wpływ. Jest mnóstwo pomysłów, które bardzo nam się podobają, ale z takich czy innych względów nie mogą być wdrożone w danym momencie. Czyli o premiowaniu za wdrożenie musiałby decydować w dużej mierze los, a to czasem może być krzywdzące.

Przy okazji zdradzę, że już wkrótce przedstawimy Wam dodatkowe osoby, które będą pracowały z Pomysłami 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zatrzymane chwile

@Aśka_M  nowi herosi:(


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

No i @Aśka_M  wróciła z argumentacją dlaczego nie ma punktów za pomysły... więc zrobię to co podpowiada @Anonim   zgłoszę pomysł by chociaż  w osiągnięciach albo trofeach był "medal" za wdrożone pomysły.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile


@Citi2017napisał(-a)

Asia nowi herosi:(


raczej ktoś z Orange @Citi2017  - był jakiś czas, że @Artur  miał "rolę" człowieka od pomysłów (opiekun).


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Zatrzymane chwile

@Citi2017nie, nie Herosi - pracownicy, którzy zajmą się koordynacją pomysłów po naszej stronie i aktualizacją ich statusów.

@Misiek62 odznaka to niezły pomysł. Zgłaszaj - rozważymy 🙂