Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32380
  • 36504
  • 1369

Zatrzymane chwile

Chyba do Francji https://communaute.orange.fr/ gdzie jest koło 11 tysięcy osób online naraz nam daleko...

Nasza społeczność to mniej reklamacji i mniej zgłoszeń - więcej osób sobie samemu znajdzie rozwiązanie w prostych sprawach. Nie w każdej sprawie trzeba drydać na BOK (wbrew pozorom).
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

To chyba niedługo pokonamy trojkolorowych 😉

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32380
  • 36504
  • 1369

Zatrzymane chwile

Stan na północ - podsumowanie kwietnia 🙂

Screenshot_2017-05-01-00-02-03-272_com.android.chrome.pngScreenshot_2017-05-01-00-02-09-216_com.android.chrome.pngScreenshot_2017-05-01-00-02-15-433_com.android.chrome.png

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Piotrekk85, brawo Ty...gratulacje za podium i podsumowanie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim Nasz nowy GURU @Misiek62

Przechwytywanie.PNG

Już @Misiek62 też nie ma znami teraz nowo GURU @mabud73 aby tak dalej..

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Myślę że coś jest nie tak z rankingiem bo parę osób z niego ostatni raz logowało się pod koniec kwietnia, ale dla mnie to fajnie ze nie ma mnie w nim, jestem teraz incognito.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17830
  • 186

Zatrzymane chwile


vdsl2 napisał(-a):

@burebusek Nasz nowy GURU @Misiek62

Przechwytywanie.PNG


 

hahaha, znowu przekłamiania w tabelach podsumowań... wycięło Piotra, Burebuska i Ciebie, nie pamiętam jak Pablo się ostatnio kształtował...

 

Update. Zajrzałem kartę wstecz, na zrzutach od @Piotrekk85  Pablo też jest w pierwszej piątce punktujących.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Statek NO bez sternika, ha, ha Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Piotrekk85 został porwany przez ufo 😉 Obcy pozazdrościli nam sternika.....a jest kogo, więc Pietrek wracaj do Nas szybko!!!

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32380
  • 36504
  • 1369

Zatrzymane chwile

E tam, nie nadaję się na sternika 🙂