Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zatrzymane chwile

Ja tylko zaktualizowałem temat ostatniego posta, aby nie przychodziły już powiadomienia "Przywitaj się" 😉

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zatrzymane chwile


Artur napisał(-a):
Ja tylko zaktualizowałem temat ostatniego posta, aby nie przychodziły już powiadomienia "Przywitaj się" 😉

No w końcu ktoś się zlitował i wpadł na ten pomysł 😉 Już to gdzieś zaznaczyłem, że "wariują" powiadomienia odnośnie "przywitaj się" i "Zatrzymane chwile" 😉

 

@edit: no i jednak mamy 6k....

 

anigif6000.gif

 

 

  

 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

MamyPrzechwytywanie.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Zatrzymane chwile

jest 6000.JPG   sprawdziłem przed zrobieniem wycinka i rozpoczęciem pisania...  nikt nie opublikował, więc @Anonim zaczęliśmy w podobnym czasie, ale TY szybciej opublikowałeś... @Mikołaj możesz sprawdzić różnice w sekundach ?? 😉 

 

@mabud73 😉 edycja się NIE liczy 😉 sam tak twierdziłeś 😄  ale doceniam odliczanie w gifie 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zatrzymane chwile

To teraz czekamy na 14600 postów 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@mabud73 @Misiek62 @Artur Nie ma, znaczenia kto był pierwszy, ale mamy już 6000 tysięcy.Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7753
  • 80

Zatrzymane chwile

@Anonim, @Misiek62, @mabud73 W sekundach Wam nie powiem, ale gratki, byliście bardzo blisko siebie 😉 Piękna liczba, to co teraz czekamy i polujemy na 15K postów i 6666 członków :)?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zatrzymane chwile

Też ładnie 😉  

600.jpg

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Rafał Widać kto jest, na jakiej pozycji.


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7753
  • 80

Zatrzymane chwile

@mabud73 taka ilość to chyba marzenie 😉 ale samo połączenie wygląda rzeczywiscie fajnie bardzo 😉

 @Anonim to rzeczywiście widać, ale jak sam stwierdziłeś, nie ważne kto pierwszy, ważne, że mamy 6k, to może już to pomińmy, chyba, że wszyscy zainteresowani chcą wiedzieć 🙂