Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 27, Specjalista
  • 2683
  • 2084
  • 41

Zatrzymane chwile

@Misiek62, rocznik się kłania i te liczby są wielkością samą w sobieEmotikon: Bardzo szczęśliwy

zatrzymane chwile.JPG

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 32, Ekspert
  • 2565
  • 2778
  • 96

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

No to przy okazji, od razu nie zauważyłem, ale chyba mogę się pochwalić, jeszcze do dzisiaj jestem "najpłodniejszym pomysłodawcą"

25.PNG

jedynka w lewym dolnym  rogu o tym świadczy Mrugający mężczyzna

Szczerze mówiąc, nie przypuszczałem...

| Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem; Dziękuję | Pozdrawiam |

Poziom 27, Specjalista
  • 2683
  • 2084
  • 41

Zatrzymane chwile

@Misiek62, gratuluję płodnościEmotikon: Bardzo szczęśliwy Jesteś prawdziwym miśkiem z krwi i kościEmotikon: Bardzo szczęśliwy

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Konto usunięte
N/A

Zatrzymane chwile

I teraz już mamy 29000 członków Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Przechwytywanie.PNG

Highlighted
Konto usunięte
N/A

Zatrzymane chwile

I się stało mamy teraz 30000 członków

29999.PNG30000.PNG

Poziom 32, Ekspert
  • 2565
  • 2778
  • 96

Zatrzymane chwile

W dalszym ciągu niezłe tempo... tysiąc w dwa tygodnie... 

| Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem; Dziękuję | Pozdrawiam |

Poziom 21, Pasjonat
  • 190
  • 338
  • 7

Zatrzymane chwile

Liczba rośnie w mega szybkim tempie. Gratulacje i brawa dla zespołu Nasz Orange, bo robią fenomenalną robotę i są tutaj niemal całą dobę oraz dla uzytkowników, bo tworzą tę społeczność. To sukces nas wszystkich! 👏😉
Konto usunięte
N/A

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Coś mi dziś dziwnego wyskoczyło Emotikon: Zaskoczony Wiecie co to jest ?

Żadnej rozmowy nie prowadziłem z Rzecznikiem...

Przechwytywanie.PNG

Poziom 30, Ekspert
  • 1769
  • 2164
  • 82

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]
Rzecznik I-szego stąpania...nowe osiągnięcia...masz opisane za co..

" Pomarańczowy Zawrót Głowy Emotikon: Szczęśliwy"

Poziom 27, Specjalista
  • 2683
  • 2084
  • 41

Zatrzymane chwile

Panie Rzeczniku @Konto usunięte, czy można Panu zadawać pytania wprost, czy tylko mailowo?Emotikon: Mrugający

Gratulacje ode mnieEmotikon: Bardzo szczęśliwy Widzisz? Tak szybko się nie uwolnisz od Orange. Tylko nie idź z tym do lekarzaEmotikon: Mrugający