Nie można wyświetlić tego widżeta.
Konto usunięte
N/A

Zatrzymane chwile

Dziękuję Panowie za gratulacje Emotikon: Szczęśliwy Pozdrawiam.
Poziom 29, Specjalista
  • 1661
  • 1497
  • 61

Zatrzymane chwile

dawno nie publikowałem liczników, a ta liczba postów zasługuje na utrwalenie... 24000

24.JPG

| Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem; Dziękuję | Pozdrawiam |

Poziom 21, Pasjonat
  • 959
  • 767
  • 8

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

@Misiek62, jak w temacie, kto powstrzyma @vdsl2 od ucieczki z NO? Zostaną tylko wspomnienia, czy też zdołamy zatrzymać chwilę? Chwilo trwaj...jak najdłużej!

Dla potomnych zostawiam pamiątkę, że rośniemy w potęgę.12000.PNG

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 36, Guru
  • 6456
  • 2584
  • 338

Zatrzymane chwile

2017.05.27_21h47m08s_001.png

Every little helps Emotikon: Szczęśliwy | Proszę o głos na dwa pomysły - kliknij ➡️ tutaj ⬅️ oraz ➡️ tutaj ⬅️.
Poziom 21, Pasjonat
  • 959
  • 767
  • 8

Zatrzymane chwile

@Piotrekk85, byłeś szybszyEmotikon: Szczęśliwy

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru
  • 6456
  • 2584
  • 338

Zatrzymane chwile

Nie widać, bo edytujesz Emotikon: Mrugający
Every little helps Emotikon: Szczęśliwy | Proszę o głos na dwa pomysły - kliknij ➡️ tutaj ⬅️ oraz ➡️ tutaj ⬅️.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 21, Pasjonat
  • 959
  • 767
  • 8

Zatrzymane chwile

Piotrekk85 napisał(-a):
Nie widać, bo edytujesz Emotikon: Mrugający

Jakoś tak weszło mi w nawyk, że staram się w jednym poście zmieścić to i tamto.

Poziom 36, Guru
  • 6456
  • 2584
  • 338

Zatrzymane chwile

A potem gubi się wątek Emotikon: Mrugający
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 1661
  • 1497
  • 61

Zatrzymane chwile

No proszę i kolejna pełna setka użytkowników z nami 12300

300.PNG

| Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem; Dziękuję | Pozdrawiam |

Highlighted
Poziom 32, Ekspert
  • 3755
  • 1742
  • 135

Zatrzymane chwile

Fajny prezent na Dzień DzieckaEmotikon: Bardzo szczęśliwy

2.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajkaEmotikon: Szczęśliwy.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy