Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Ja również mogę się pochwalić osiągnięciem 27 mimo błędu.

Przechwytywanie1.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Gratulacje @Anonim 😉

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 92
  • 0

Zatrzymane chwile

Super 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

22222 jest moje 😜 😜 Mam już kilka tych trafnych "strzałów" 😜 😜

22222.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim, przed logowaniem widziałem już przekroczoną liczbę dwójek i zadałem sobie pytanie, czy ktoś to "ustrzelił". Brawo TY!!! Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7712
  • 79

Zatrzymane chwile

Ponoć lada dzień wróci wiosna, a nawet lato. Zmiany jednak nie tylko w naszej pogodzie majowej, ale również w zespole Nasz Orange. Wiecznie pogodna @Natalia postanowiła poszukać nowych wyzwań poza Orange. Serdeczne dzięki Natalia za Twój optymizm, nieocenioną pomoc i organizację I Zlotu Społeczności. Będzie nam Cię brakować i mamy nadzieję, że będziesz nas czasami odwiedzać nawet jako nie-pracownik 🙂

 

Choć Natalii często na NO nie spotykaliście, to ogromna część pracy „za kulisami” należała właśnie do niej i także dzięki niej NO to miejsce wygląda i działa tak, a nie inaczej. @Artur przejmie część obowiązków Natalii, więc będzie go nieco mniej w dyskusjach, ale ja, Mikołaj i Wiktor jesteśmy do Waszej dyspozycji i będziemy udzielać się zawsze, gdy to potrzebne, a nawet więcej 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Rafał To jest prawda że @Natalia odchodzi ?Będzie też mi Cię brakować.

9.gif

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Już mamy 11000

0Przechwytywanie.PNGk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,007_9R_orig.gif


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7712
  • 79

Zatrzymane chwile

Z wrażenia @Anonim to i zabrakło Ci jednego zera 😄 11000 jest wow ;)!  To chyba też dobry moment na zmianę avatara z zająca świątecznego. 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@RafałTak było ale jest wszystko OK

Przechwytywanie1.PNG