Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Zatrzymane chwile

Gratulacje @Misiek62! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

toast.png


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

Dziękuję Barrdzo @Kinga 

 

za obrazek też 😉 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Zatrzymane chwile

@Misiek62 Również dołączam się z gratulacjami za osiągnięcie GURU Emotikon: Szczęśliwy

Liczę na to, że jak wcześniejsi użytkownicy napisali, dalej będziesz aktywnie dzielił się swoją fachową wiedzą na NO. Jak coś, to jeszcze zostały 4 poziomy, czego Ci życzę, czyli poziom 40 GURU Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

Jasne @ketrasaArtur  wytrwałość nie jest mi obca 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Zatrzymane chwile

To w takim razie 100 krotnej wytrwałości i szybkiego osiągnięcia 40 poziomu.

No i oczywiście jak już wcześniej wspomniałem dalszego dzielenia się ogromem wiedzy na NO.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur oj tam, wiedza moja jest skromna ... a szybkość nie wskazana 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Zatrzymane chwile

@Misiek62 osiągi masz imponujące, więc widać, że wiedza jest ogromna. Za darmo tego nie dostałeś. Ja dopiero miesiąc jestem na NO, więc od Ciebie można jeszcze sporo się nauczyć. Może kiedyś też tak dociągnę. Zresztą, w tej chwili trzeba się cieszyć Twoim sukcesem Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Składając pomysł, nie zdawałem sobie sprawy z tego faktu. Nie cofnę tego, tylko ile z naszych pomysłów ma swój finał? Zespole NO, podłechtaliście tylko moją próżność Emotikon: Mrugający

Pomysły.PNG50 pomysłów.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

Widzisz @Anonim w pomysłach mnie prześcignąłeś, jeszcze trochę i w rozwiązaniach złapiesz rytm, a wtedy będzie blisko do Guru.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@Misiek62napisał(-a)

Widzisz @Anonim w pomysłach mnie prześcignąłeś, jeszcze trochę i w rozwiązaniach złapiesz rytm, a wtedy będzie blisko do Guru.


Dumę należałoby schować do kieszeni i co najwyżej, ekscytować się tymi wdrożonymi. A może by tak zgłosić taki pomysł, że osiągnięcia za wdrożone? Zgłosisz?