Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 36, Guru *
  • 3724
  • 5280
  • 135

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

@burebuseknapisał(-a)

@Misiek62 , odtąd będę chodził do Ciebie na lekcje medytacji moja ikono od zarania, czyli moich pierwszych kroczków na forum NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy  Serdecznie Ci gratuluję z całego serca, bo zasłużyłeś sobie swoją postawą na to zaszczytne miano Serce Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Ha ha ha, @burebusek  nie mam czasu na medytowanie Emotikon: Mrugający 

ale dystans do tego co wokół, to dobry kierunek.

,

No i jeszcze raz dziękuję, tym razem WSZYSTKIM Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 33, Ekspert
  • 3000
  • 3121
  • 104

Zatrzymane chwile

@Misiek62  to i gratulacje ode mnie Emotikon: Mrugający Guru NO Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5281
  • 110

Zatrzymane chwile

Duma! Brawo @Misiek62!

giphy.gif?cid=790b76115e4c43cd7450f021bdc05908e65937814ed7aa6e&rid=giphy

Highlighted
Poziom 36, Guru *
  • 3724
  • 5280
  • 135

Zatrzymane chwile

W końcu i @Artur  się odezwał Emotikon: Mrugający

Dzięki

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 26, Specjalista
  • 3636
  • 2349
  • 32

Zatrzymane chwile

@Misiek62tylko ci za zazdrościć Emotikon: Szczęśliwy jeszcze raz gratuluje Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 23, Pasjonat
  • 1806
  • 3606
  • 19

Zatrzymane chwile

@Misiek62 

Skromny, pracowity bo z teczką się nie rozstaje Emotikon: Szczęśliwy Jednym słowem nominację otrzymał z powodu bardzo pomocnego człowieka w wielu problemach które pomógł rozwiązać Emotikon: Szczęśliwy Hip, hip, hura - mnie też pomógł i dzięki Ci wielkie @Misiek62 za przywołanie @Artur /a za którym bardzo, ale to bardzo mocno się stęskniłam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Lubię to i gratuluję z całej mocy mej Serce

Poziom 33, Ekspert
  • 3000
  • 3121
  • 104

Zatrzymane chwile

@Citi2017  ty szybko Guru zostaniesz, kilku weteranów na Emeryturę przejdzie i na luzie ranga, ja czasu mam mało i pisanie mnie nuży coraz bardziej... chyba pora dać młodym pałeczkę Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Poziom 26, Specjalista
  • 3636
  • 2349
  • 32

Zatrzymane chwile

@wscieklaewkaty tez masz szanse Emotikon: Szczęśliwy a @Misiek62 zapracował bardzo pracowity a jego wiedza nie samowita Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 26, Specjalista
  • 3636
  • 2349
  • 32

Zatrzymane chwile

@irek6311moje możliwości przeceniasz mam wiedzę za małą  i zapomnij o emeryturze  i koniec tematu Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 33, Ekspert
  • 3000
  • 3121
  • 104

Zatrzymane chwile

@Citi2017  szybciej ode mnie zostałeś Specjalistą, kwestia 3 miesięcy i mnie przegonisz, wiedzę mam taką jak ty, mniej czasu na pisanie za to.