Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zależność logowania do forum od całego serwisu?

Anonim

Nie dotyczy

Zależność logowania do forum od całego serwisu?

Co jakiś czas zostaję zaskoczony psikusami ze strony aplikacji, a to logowania do portalu, a dzisiaj, dosłownie przed chwilą do forum. Hasło nie puściło mnie nie wiedzieć czemu, więc posiłkowałem się przypomnieniem hasła. Jak już to uczyniłem, powrót był do strony głównej. Ale każdy kocur chodzi własnymi ścieżkami i mnie dobrze się loguje bezpośrednio z zakładki na forum, to nic w haśle nie zmieniałem i pewnie będą kolejne psikusy...może tym razem w aplikacji z hasłem dostępu? Nie wiem, jak trafiać do ludzi, skoro opisujesz coś, co działało dobrze i zaczyna się chrzanić. Czemu nie mam gdzie indziej problemów, tylko tutaj? Jak można np. mieć kilka usług i raz widzisz dwie w aplikacji, a jak chcesz dodać (bo ich nie widać), to musisz zmienić hasło (wcale nie zmieniam, tylko przepisuję) i kolejny raz wpisywać hasło z "nową" usługą, bo opcja zapamiętania nie trzyma w sesji. Czy w ten dziwaczny i niepojęty dla mnie sposób, chce się mnie zmusić do korzystania z forum, by była otwarta sesja w MO z jednym hasłem do całego serwisu? Wychodzi, że tak! Tutaj za pomocą usługi stacjonarnej i jest git, w aplikacji za pomocą usługi mobilnej, a w NMO mailem. Jakoś się w tym łapię, ale coraz więcej podkładów kolejowych pod nogamiEmotikon: Język

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zależność logowania do forum od całego serwisu?

@Anonim  żeby tylko nie wprowadzono wymogu zmiany hasła, kontroli żeby się nie powtarzało do iluś wstecz 😉