Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Trzech króli

Anonim

Nie dotyczy

Trzech króli


Piotrekk85 napisał(-a):

Twój wpis jest nie na miejscu. Galeria jest przy dworcu kolejowym więc pewnie część kiosków czy kasy mogą być czynne. Być może ktoś ma jakąś pilną sprawę jak wymiana karty sim po kradzieży czy zablokowania telefonu, a może jest zabieganym w tygodniu i chciałby dokupić usługę właśnie w wolny dzień. Niestety w dobie cyfryzacji wszystkie info powinno być na stronie www, nie można przecież przy liście salonów uzupełnić o takie informacje, więc stąd telefon. Dla Orange to oczywiście znikoma potrzeba, ale pewien klient miał potrzebę - więc Orange powinno "słuchać i działać". Mamy rok 2018 a trudno zrobić zakładkę "Zmienione godziny pracy salonów w okresie świątecznym/noworocznym".


Na stronie galerii jest info http://www.galeriakrakowska.pl/pl/godziny-otwarcia,54


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Trzech króli

Większość ludzi nie rozróżnia części handlowej GK od dworca. Nie jestem w Krakowie ale wydaje mi się, że jakiś kilka punktów może być czynnych.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Trzech króli

Galeria jest osobnym budynkiem (chociaż połączonym z dworcem). Cześć jest udostępniona do przejścia tylko i wszystko pozamykane.

Anonim

Nie dotyczy

Trzech króli

@WojcieszkoTak samo jest jak w Warszawie Złote tarasy. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Trzech króli

Akurat na stronie Złotych Tarasów jest info, że kino i wybrane lokale gastronomiczne są czynne. Dlatego tym bardziej jest zasadne pytanie o godziny otwarcia salonu. Trzech Króli dopiero od kilku lat jest wolnym od pracy, więc niektórzy "starsi" datą mają misz masz.

Dlatego Orange korona w głowie by nie spadła by umieszczać info do zmienionych godzinach pracy salonów. Tym bardziej, że od marca szykują się zmiany a niektóre Galerie nieoficjalne mówią, że będą obchodzić przepisy zatrudniając wszystkich na kontrakt lub umowę cywilnoprawną na 1 dzień.
Anonim

Nie dotyczy

Trzech króli

Jest wiele możliwości obejścia tego, ale ktoś nie może być niewolnikiem.

Anonim

Nie dotyczy

Trzech króli

@Piotrekk85, co się tak czepiasz starszych? Emotikon: Język Cytuję:"więc niektórzy "starsi" datą mają misz masz." Głowę w chmurach noszą ludzie ze wszystkich pokoleń...sorry, takie nastały czasy. Emotikon: Szczęśliwy Zamyśleni, zapracowani, zagubieni i z rozmaitymi rozterkami życiowymi mogą do takich rzeczy nie przywiązywać uwagi, a co im politycy wymaszcząEmotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Trzech króli

Ok, przepraszam za te słowa.

Chodzi mi o to, że każdy jest inny, ma różne myśli w głowie. Więc taki telefon nie jest powodem do śmiechu jak dla mnie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Trzech króli

Tak na poważnie święto to, dla poważnie praktykujących katolików zawsze było świętem... Problem z działalnością wszelkiego typu marketów, w tym galerii, jest taki, że ludzie po prostu uważają za naturalne, że zawsze są czynne... i że otwarte są tam wszystkie punkty.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Trzech króli

Żeby mnie źle nie zrozumieć. Oczywiście starałem się pomóc jak mogę. Nawet mniejsza o to, czy ktoś jest wierzący, czy nie. Jednakże jak sklep jednej z większych sieci pod domem jest zamknięty, to raczej jasne, że galerie zamknięte. Tutaj nikogo oczywiście nie chciałem obrażać. Tylko od dla mnie przynajmniej zabawna sytuacja. Każdy jak widać ma swój humor 🙂