Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Trzech króli


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Trzech króli

Dzisiaj nasza infolinia też pracuje. Teraz sobie jestem na przerwie i tym co mogą popijać sobie herbatkę, może umilę czas. Zadzwoniła jedna Pani z następującym pytaniem: "Czy Galeria Krakowska jest dzisiaj otwarta?". Pytanie jakże interesujące, zważając że dzwoni do operatora i w taki dzień jak dzisiaj. Co ciekawe, jestem z Krakowa, także wiem o jaką galerię chodzi Emotikon: Zaskoczony Cieszę się tylko, że zadzwoniła do mnie, a nie np. pod 112. Ponieważ nie raz można usłyszeć o takich przypadkach.

21 ODPOW. 21
Anonim

Nie dotyczy

Trzech króli

@Wojcieszko, pewnie idzie na bal przebierańców i bała się konsekwencji na 112. Tu bezkarnie i pomiędzy łykami herbatki...szkoda, że nie "z prądem"Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Trzech króli

Ta pani ma dziś wolne od pracy i chciała cos dziś załatwić w salonie Orange. Od marca tez wiele osób biedzie miała spore problem w co druga niedziele.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Trzech króli

Tej Pani ewidentnie nie chodziło o salon Orange, bo nie chciała ode mnie żadnej pomocy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Trzech króli

Bo jak zobaczyła łysego z brodą, to uciekłaEmotikon: Język (nick)

Anonim

Nie dotyczy

Trzech króli

@WojcieszkoMoże dzwoni po wszystkich infoliniach bo nie ma telefonu do galerii ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Trzech króli

Twój wpis jest nie na miejscu. Galeria jest przy dworcu kolejowym więc pewnie część kiosków czy kasy mogą być czynne. Być może ktoś ma jakąś pilną sprawę jak wymiana karty sim po kradzieży czy zablokowania telefonu, a może jest zabieganym w tygodniu i chciałby dokupić usługę właśnie w wolny dzień. Niestety w dobie cyfryzacji wszystkie info powinno być na stronie www, nie można przecież przy liście salonów uzupełnić o takie informacje, więc stąd telefon. Dla Orange to oczywiście znikoma potrzeba, ale pewien klient miał potrzebę - więc Orange powinno "słuchać i działać". Mamy rok 2018 a trudno zrobić zakładkę "Zmienione godziny pracy salonów w okresie świątecznym/noworocznym".


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Trzech króli

@Piotrekk85uwierz, że pytałem, czy chodzi o sprawę Orange i można pomóc bez wizyty. Nie będę pisał o całej rozmowie, ale uwierz że to chodziło o coś innego niż Orange 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Trzech króli

na pewno przyjechali niespodziewani goście i zabrakło chleba 😉

Anonim

Nie dotyczy

Trzech króli

Pewnie tak jest jaki pisze @Misiek62 Emotikon: Bardzo szczęśliwy