Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Musimy w miare szybko uruchomić modul z pomysłami dla Nasz Orange. W przeciwnym wypadku robi się balagan 🙂

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

To jak już się bawimy to podrzucę coś jeszcze. Pewna kwestia wizualna, która rzuca mi się w oczy zaraz po wejściu na główną. 🙃

 

1. Dodałbym przecinki odzielające nazwy użytkowników. Tak jest zazwyczaj na forach i wygląda estetyczniej wg mnie.

 

2. Są trzy linie z tekstem i dwukropkiem. W pierwszej brakuje spacji po nim, w pozostałych jeśli nie jest jej za dużo to ok. Bo wygląda to nieco rozciągnięte, ale może taki krój czcionki.

 

3. Dalej w pierwszej linii dałbym ten przecinek, czy jakiś separator między członków i gości.

 

Zrzut ekranu 2016-08-01 o 17.44.11.png


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Jaram się każdym takim podrzuconym tematem 😄 @Rogi, ofkors spację dodamy, kwestię rozdzielenia nicków, aby były czytelniejsze podrzucamy projektantom. To tematy z nieco niższym priorytetem, więc chwilę może potrwać zanim się nim zajmiemy, ale na pewno przemyślimy czytelność tego elementu, dzięki!

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Piotrek napisał(-a):

 

Każda sugestia jest ważna, twórz z nami Nasz Orange.

 


Tak sobie dziś pomyślałem że na niemal każdym forum jest dział wymiany koleżeńskiej sprzętu związanego tematycznie z kierunkiem forum.... Każdy w końcu telefon czy modem  wymienia, starego pozbywa się, nowy kupuje...

Może tak tutaj coś takiego zrobić? Taki dział : Sprzedam, kupię, zamienię, oddam darmo 

 - Myślę że to jeden za sposobów na zwiększenie "ruchu" na Nasz Orange..... 😄

Ale z ograniczeniami i to rygorystycznymi aby uniknąć zasypania działu przez firmy i handlarzy.oraz wiszące latami ogłoszenia dawno zdezaktualizowane 😞

1. Ogłoszenie może zamieścić tylko zarejestrowany użytkownik posiadający konto w Mój Orange

2. Jeden użytkownik - jedno ogłoszenie

3. Dokładny opis sprzętu, stan, cena,

4. Kontakt tylko poza forum - telefoniczny lub @mail 

5. Czas aktywności ogłoszenia, np 30 dni i automatyczna kasacja

6. Zabronione podawanie linków do innych stron

 

To tak wstępnie zasady na szybko


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Pytanie do lepiej ogarniających forum. W co mam kliknąć przy przejrzeć nieprzeczytane przeze mnie wątki? Bo są nowe ale to nie to samo.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Artur 

Przesłane!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć swój komentarz.
Kliknij tutaj, aby wrócić do kategorii.

Podoba mi się, jest czytelnie i ok.

 

Jeszcze jeden kwiatek. Włączyłem sprawdznie pisowni i....

ABC.jpg

... nawet prawidłowo napisane słowa podkreślone, a propzycje poprawek? Sami widzicie... Do poprawki 🙂

 

 

Jest jeszcze jakiś kłopot z logowaniem. Loguję się do orange.pl i jestem proszony o autoryzaję do forum. Chrome nie umie automatycznie wypełnić formularza. Zamiast loginu i hasła wpisuje zapamiętany kod autoryzacyjny Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

I pierwsze 1000 postów strzeliło w ciągu kilkunastu dni 🙂 Bez tytułu.jpg


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Jozefg, tworząc Nasz Orange myśleliśmy o nim raczej jak o miejscu, w którym możemy wzajemnie sobie pomagać. Miejsc w internecie z ogłoszeniami jest sporo i nie chcieliśmy tworzyć kolejnego. Niemniej przegadamy temat, sprawdzimy też co na to prawnicy i niewykluczone, że do niego wrócimy 🙂

 

@Piotrekk85, sorry, Piotrek, jakoś umknęło nam to pytanie i dopiero teraz odpowiadam. Muszę Cię zmartwić... W chwili obecnej nie ma funkcji, która pozwalałaby sprawdzić dodane posty od ostatniego logowania. Sam zaglądam "na dzień dobry" do tematów bez odpowiedzi i nowych postów. Sprawdzimy czy możemy jeszcze taką funkcję dodać.

 

@mst, nasi programiści walczą z tymi "chińskimi znaczkami" i na pewno to zostanie poprawione. Zajmuje więcej czasu, niż się spodziewaliśmy, ale w końcu przestaną się pojawiać. Dzięki za podrzucenie!

 

Z kolei co do logowania... Nie wiedziałem, że pola nie są wykrywane jako pola danych logowania. Dzięki za info! Zmienimy, jednak pracujemy obecnie nad przebudową całego ekranu logowania - aby umożliwiał zapamiętywanie danych użytkownika i dobrze wyświetlał się w widoku mobilnym - zrobimy te zmiany razem, więc trochę trzeba będzie na nie zaczekać.

 

@Anonim, damn! A ja przespałem taki moment! Jestem dumny z nas wszystkich tutaj. Fajnie tworzyć Nasz Orange z Wami od początku 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Fajne jest to Wasze Nasz Orange 🙂 Mi osobiście ten pomysł bardzo się spodobał. Pozdrawiam 🙂 

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Nie "Wasze", tylko "Nasze", @Anonim, Twój też 😄