Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Anonim, dziękujemy za opinię, proszę odezwij się przez prywatną wiadomość, sprawdzę o co chodzi z tymi powiadomieniami i pomogę w definitywnym usunięciu konta.

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

A gdyby na Nasz Orange dodać zakladkę pomocy dla klientów Nju mobile?? Tutaj macie również dość sporą liczbę klientów, jest to submarka która nelże do "rodziny" Orange, więc?? Co Wy na to?? 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

Powiadomienia - proponuję wprowadzić podział, grupowanie, sortowanie albo filtrowanie na grupy:
a) ktoś odpowiedział w temacie w którym brałeś udział
b) ktoś przyznał Ci (Twojej wypowiedzi) "lubię to"
c) ktoś zaakceptował Twoje rozwiązanie.


Mi to się bardzo podoba! Ja również dostaję duuuużo tych powiadomień i też uważam, że fajnie byłoby, gdyby dało się je filtrować i nieco lepiej nimi zarządzać.

 

Niestety nie możemy tego sami skonfigurować, to zaprojektowanie strony na nowo, ale na pewno wgryziemy się to przy okazji rozwijania funkcji społeczności. Dzięki, @Misiek62 🙂

 

 


pablo_ck napisał(-a):

A gdyby na Nasz Orange dodać zakladkę pomocy dla klientów Nju mobile?? Tutaj macie również dość sporą liczbę klientów, jest to submarka która nelże do "rodziny" Orange, więc?? Co Wy na to?? 


@Anonim, nieźle kombinujesz i "dwie pieczenie na jednym ogniu", he he, ale komunikowanie w jednym miejscu dwóch marek chyba zrobiłoby więcej zamieszania niż pożytku (mimo wspólnego operatora różnic jest sporo), a poza tym nju ma już swoją społeczność i ma się ona dobrze 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Artur rozumiem 🙂 Ale.....w grupie siła 😜 Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

No to i tak SUKCES 🙂 2136 członków 3391 postów :)) Gratulacje Artur 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Astis napisał(-a):

No to i tak SUKCES 🙂 2136 członków 3391 postów :)) Gratulacje Artur 😉


hmmm członków ubywa? na dzisiaj jest:

4004postów
1306członków

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Hehehe, jakoś mi umknął ten post wcześniej 😄 Gratulacje dla nas wszystkich 😄 Choć u Astisa to chyba literówka, bo nie przekroczyliśmy jeszcze 2 000 członków, a na pewno nie 3 września 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):
Hehehe, jakoś mi umknął ten post wcześniej 😄 Gratulacje dla nas wszystkich 😄 Choć u Astisa to chyba literówka, bo nie przekroczyliśmy jeszcze 2 000 członków, a na pewno nie 3 września 😉

@Artur, oczywiście ja też założyłem że Astis przestawił cyfry, ale spodobała mi się liczba postów która była wtedy gdy ja znalazłem jego info, więc skopiowałem te wartości z liczników, wraz z polami... Mężczyzna pokazuje język


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Dowcipniś, he he 😄

Miłego poniedziałku!

 

08-monday-meme-620x413


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Tak się zastanawiam dlaczego Nasz Orange pół słowem nie wspomina o OrangeFinanse, choćby w "bazie wiedzy" ... chyba że coś przeoczyłem.