Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@ArturPo zmianie na stronie NO już nie działa prawidłowo dalej trzyma sesjeEmotikon: Wściekły


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

NO nie pozwala mi się wylogować

Status?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

NO nie pozwala mi się wylogować

Jeśli chodzi o status to nie będziemy więcej grzebać w ustawieniach i tego zmieniać. Przypominam jedynie, że wylogowanie się na jednym urządzeniu nie powoduje wylogowania z innego, więc jeśli np. byliśmy zalogowani na komputerze i w telefonie i wylogowaliśmy się na komputerze to ciągle jesteśmy online/zalogowani w telefonie.
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@ArturA dla czego nie chcecie tego poprawiać jak jestem wylogowany z dwóch urządzeń telefon i komputer a dalej jestem niby zalogowany przez kilka godzin czy dbacie o nasze bezpieczeństwo ? Chyba czas kliknąć na fajny klawisz jak usuń konto


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Przypominam: niektórzy użytkownicy twierdzą, że po wylogowaniu ich status nie zmienia się na offline mimo że wylogowali się ze wszystkich urządzeń. To NIE jest kwestia bezpieczeństwa. Zdziwiłbym się gdyby ktoś usunął konto ze względu na to, że zbyt długo jest widoczny online, ale jeśli tak zdecydujesz - nie będę Cię przekonywać do zmiany decyzji.

 

btw, zaktualizowałem temat, jak ktoś wcześniej sugerował, bo dotyczy głównie prezentowania statusu, a nie poprawności wylogowania.

Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Tylko tez ktoś tu pisał ze jest co chwile wylogowany gdzie ja takiego problemu u siebie nie widziałem.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Kilka osób o tym pisało. Z punktu widzenia stałych użytkowników Nasz Orange - im dłużej nie trzeba ponownie podawać danych logowania - tym lepiej. Oczywiście zakładając, że nie klikamy "Wyloguj się". Konieczność częstego ponownego logowania byłaby bardzo irytująca i wiele osób zniechęcałaby do częstego korzystania z forum. Na to nie możemy pozwolić. Ponieważ problem z wyświetlaniem statusu ma znikomy wpływ na korzystanie z forum - nie będziemy się nim zajmować.
Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

U mnie jak na razie wszystko Ok, a co niektórzy powinni przeglądarkę zmienić, jak mają inaczej, ba OS czasem zaśmiecony i żle postawiony.

Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Status online/offline, moim zdaniem, ma takie samo znaczenie, jak czarne, jest czarne, a białe jest białe. Jest rozdźwięk pomiędzy stanem rzeczywistym, a ustawieniami, które programiści ustalają. Jeżeli ja piszę, że kliknięcie w przycisk nie odbiera mojego polecenia i dopiero za drugim kliknięciem /pojawia się/,zamienia się  w białą kartę z adresem 

https://nasz.orange.pl/exhhy82953/plugins/custom/orangepolska/orangepolska_saml/dologout/redirect

i dopiero strzałka "wstecz" przywraca stronę logowania po wylogowaniu ( a tak powinno się dziać za pierwszym razem), to co jeszcze trzeba cudować po mojej stronie? Znaczy się, inne strony z loginem działają poprawnie, tylko NO jakoś na przekór logice, staje okoniem.

Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Mnie dziś po północy trzymało na statusie online i nie puszczało, no cóż trzeba się z tym błędem pogodzić bo nie będą tego poprawiać jak można przeczytać wyżej.

Ja wolę jak zgodnie z prawdą pokazuje, albo jest online albo nie, a w Orange jest tak jak jest nie dbają o to.