Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

@Anonim , to zapamiętywanie w przeglądarce nie do końca jest tożsame z istotą działania tej funkcji. W aplikacji MO też do momentu wylogowania. Skarbiec Nortona jest o niebo lepszy niż przeglądarkowe funkcje, czy appki. Ale każdy robi po swojemu i inne ma wymagania, albo ich nie potrzebuje.

Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

@Anonim  mam skarbiec Haseł i Loginów w NS i Chmurze 😉

Jest to wygodne i bezpieczne, na dysku spok, ale czasem poza domem mam innego Laptopa, więc wtedy chmurka idzie w ruch.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu


@Anonimnapisał(-a)

Przerywanie sesji po wylogowaniu na NO jest, ale raz działa a raz nie, działa wymuszone przerywanie sesji, ale jak pisałem wcześniej wywala wylogowanych i tych nieaktywnych nawet przez krótki czas, można to ustawić na określony czas, ale będzie sporo niezadowolonych, lepsza opcja to zapamiętywanie logującego na forum, ale tej opcji brak.


O, może być i taka opcja o której piszesz. Tylko żeby to cokolwiek z tym zrobili...

@Anonim , po kilku dniach używania internetu na światłowodzie Orange, dwudniowej przerwie od internetu, i ponownym korzystaniu z internetu (tym razem mobilnego) na LTE innego dostawcy - nie stwierdziłam żadnego zerwania/przerwania sesji. Jak byłam zalogowana na tym Forum, tak ciągle jestem - póki sama się w końcu nie wyloguję.

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

@Wiktor , pochwalę dzień po zachodzie słońca, a póki co, nie zapomnijcie mnie wylogować, jak pójdę za chwilę na drzemkę poobiednią Emotikon: Język

NO.PNG

 Ja haruję jak wół na ogrodzie i się rozdwajam?


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

zacytuję klasyka z tematu Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu:

Emotikon: Mrugający

 

a wracając do zachodu słońca... Słuszna zasada! 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

@Anonim  dziś też mi się to zdarzyło, bycie on line pomimo wylogowania, ba wchodząc ponownie na NO sesja się zmieniła i licznik od nowa bije czas @Wiktor, te utrzymywanie statusu on line przestało mi przeszkadzać, już się przyzwyczaiłem, przynajmniej statystyki dla NO Orange podnoszę, kilka takich cytatów ze mną jest, to pomimo odświeżenia konta , jestem od początku na NO 😉

Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

@Anonim , nie byłbym sobą, gdybym z nudów nie przeczytał wszystkich 17 stron przywołanych przez @Wiktor a. "Klasyk" (bez obrazy dla szacunku dla @Artur a) ma prawo się mylić, że nic nie będą grzebać. Pytanie, a po co się wylogowywać, też pozostaje otwarte. Są też tam Twoje @Anonim  ślady bytności i vdsl2 (jako konta usunięte). Więc niby się przyzwyczajamy, ale nie do końca tak jest. To jest rosyjska ruletka. Dobrze, iż mnie "wysłuchano", jak drzemałem Emotikon: Język (małe kłamstewko z godzinami) Emotikon: Język

offline.PNGonline.PNGstatystyki.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Będzie modernizacja na NO to może problem zniknie @Anonim 😉

Ja te wątki znam już na pamięć, temat powraca jak bumerang, ale oby to się skończyło.

 

Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

@Anonim , i Ty w to wierzysz, co masz do czynienia ze składaniem kompów? Prędzej to zrobią, niż to naprawią. @Artur  i @Wiktor  są zwolennikami tej tezy. Od samego początku zakładania trzech oddzielnych kont (bo byłem zielony), problem istnieje. Mam pytanko, czy danie polubienia w mojej galerii coś Ci dało? Takie same jest na forum. Chyba, że chcesz zostawiać "ślady" Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Przeglądałem galerię, myszka jakoś samowolnie zareagowała i ślad został, wybacz @Anonim 😉

Ale nie o tym "Temat", więc znikam bo znowu @Wiktor  będzie miał robotę 😉