Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Różne tytuły w ścieżce okruszków

Anonim

Nie dotyczy

Różne tytuły w ścieżce okruszków

► Wpis przeniesiony z tematu Opcje dostępne w Opcje posta - Moderator Rafał ◄


@Wiktornapisał(-a)
Info organizacyjne ;-). O powyższym rozmawiamy w temacie Gdzie się podział tytuł tematu na kolejnych «stronach» prowadzonego w temacie wątku?
Przypominam, że w niniejszym temacie dyskutujemy o... działaniu przycisków:
  • Zakładka
  • Obserwuj

Amen Mrugający mężczyzna


Przeżegnam się, jak sprostujesz mój tok rozumowania. Widzę, i fajnie że widzę na górze właściwy temat. Spójrz jednak na dwa różne moje punkty odniesienia na wycinkach. Można dostać głupawki, czy nie?

Viki 2 właściwy.PNGWiki.PNG

4 ODPOW. 4

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Różne tytuły w ścieżce okruszków

Wygląda na to, że tytuł tematu w ścieżce okruszków nie jest na bieżąco aktualizowany z zakładki najnowszych/wszystkich postów. Wchodząc z widoku kategorii jest wszystko ok. Sprawdzimy i to 😉 Przy okazji @Anonim proszę, jak zauważysz coś nowego, nie będącego przedmiotem dyskusji w danym wątku, to załóż nowy temat.

Anonim

Nie dotyczy

Różne tytuły w ścieżce okruszków

@Rafał, ja za Waszymi "okruszkami" nie nadążam na bieżąco. Tu "nakruszycie", tam "nakruszycie", a potem @Wiktor z rozbrajającą szczerością oznajmia, że posprzątane i podłoga umyta, więc czas zasiąść do stołuEmotikon: JęzykEmotikon: Mrugający Będę się starał, jak mi podeślecie "tłumacza" z polskiego na naszeEmotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Różne tytuły w ścieżce okruszków

Ścieżka okruszków to ta na zielono 😉 Inaczej można ją nazwać ścieżką dostępu do danego tematu. Po "nakruszeniu" rzeczywiście wypada posprzątać 😉

sciezka.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Różne tytuły w ścieżce okruszków

@Rafał, dzięki za informacyjne okruszki. Nie muszę się na wszystkim znać, ale do ściepki na miotłę mogę się dołożyćEmotikon: Szczęśliwy