Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się


MilenaPe napisał(-a):

@vdsl2Spróbuję pomóc w każdym temacie. Niestety moja wiedza może niekiedy nie wystarczyć, dlatego czasem na zaczerpnięcie informacji od moich kolegów, będą potrzebowała chwili


Ojej przeoczyłem nową Orangową siłę... lepiej późno niź później więc przywitam się gorąco ( w  końcu jest dzisiaj upalnie ) 😉 Hejka @MilenaPe

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się


Misiek62 napisał(-a):

MilenaPe napisał(-a):

@vdsl2Spróbuję pomóc w każdym temacie. Niestety moja wiedza może niekiedy nie wystarczyć, dlatego czasem na zaczerpnięcie informacji od moich kolegów, będą potrzebowała chwili


Ojej przeoczyłem nową Orangową siłę... lepiej późno niź później więc przywitam się gorąco ( w  końcu jest dzisiaj upalnie ) 😉 Hejka @MilenaPe


@Misiek62 Tylko jak ona będzie się pojawiać co jakiś czas to ja dziękuje za taką pomoc na NO

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Powitam Serdecznie @MilenaPe 😉
Wszystkich nowych na Forum też witam 🙂

Pracuję w Orange
  • 8
  • 4
  • 0

Przywitaj się

Cześć, witam, dzień dobry 🙂

 

Jestem Piotrek, interesuję się technologią, muzyką, historią, politologią itp 🙂 Bardziej humanista, aczkolwiek ścisłe klimaty nie są mi obce 🙂

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Przywitaj się

Cześć,

witamy na pokładzie! 

Skądinąd super, że przypomniałeś o istnienia tego tematu, bo ostatnio został troszkę zapomniany. Mrugający mężczyzna


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przywitaj się

Witamy 🙂

O ktoś nowy w zespole NO 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@Spider242 i @irusia47  witamy w progach NO. Pierwszy, mimo prób otagowania to zapewne wyróżniony w Zatrzymane chwile przez @Anonim jako członek Społeczności z numerem 25000, a kolejny(a) otwiera nowy numerEmotikon: Szczęśliwy Czujcie się, jak u siebie w domuEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Przywitaj się

siema wszystkim


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Przywitaj się

cześć @Radek2409 😉 Witamy na NO 😉

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Witam wszystkich z pomarańczy i już widzę pierwszy problem w tej sieci 

Przechwytywanie1.PNG