Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przywitaj się

@Luki9 z racji tego że niestety ale słodycze nie są mile widziane w mojej codziennej diecie, zrzekam się nagrody na rzecz naszej koleżanki @Kimiriko . Karolina osłodź sobie życie  🍫 😀


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Przywitaj się

@slav72moja miłość do czekolady jest niestety platoniczna. Ja ją kocham ale nie ma co wierzyć w kłamstwa, że pójdzie w cycki 😅


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Przywitaj się

To co robimy z tą czekolada 🍫 jak będzie to czekolada odchudzajaca to w cycki nie pójdzie.😉


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Przywitaj się


@Luki9 napisał(-a)

Witajcie Jestem Łukasz jestem tu nowy ale powoli sie rozkręcam.

Prywatnie posiadam ofertę w Orange cały ze mnie karciarz 😉 

zawodowo zajmuję sie hm zastanawiam się czy napisac czym lub kim jestem 

pracuje dla DT to taki mały skrót jesli ktoś odgadnie to ma farta 😉 

Życzę wszystkim dobrego nowego i zdrowego roku 2023 🙂 


Witamy @Luki9 po pomarańczowej stronie mocy 😋
I Tobie również - wszystkiego dobrego i zdrowego w Nowym 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przywitaj się

@Luki9 , odeślij kurierem DPD do Zespołu NO. @Aśka_M zdecyduje, czy zjedzą wspólnie 😀@Kimiriko zadedykuję piosenkę lekko związaną z tematem słodkości 😊

Nawet @slav72 nie wiedziałem, że to nasza Karolina, więc tym bardziej niech sobie weźmie słowa o Niej do serducha😍 @Luki9 , poczuj magię tego forum-witaj😀


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 66
  • 257
  • 1

Przywitaj się

Dzień dobry,

zacząłem już pisać chociaż się nie przedstawiłem. Ach to moje wychowanie 😉

Trafiłem na to forum przez przypadek. Chociaż ofertę Orange i wcześniej TPSA mam od ... kilkudziesięciu lat jak jeszcze był numer 0202122 🙂 Były małe przerwy w korzystaniu celem sprawdzenia jak sobie radzi konkurencja. Jednak dopiero jak w tym roku odnawiałem ofertę zauważyłem jaki skok jakości obsługi na plus nastąpił w Orange. Jest jeden drobiazg, który Orange mogło by zmienić, ale już nad tym pracuję 🙂

Kim jestem? Inżynierem zawodowo zajmującym się wszelkiego rodzaju sieciami komputerowymi, energetycznymi i ich połączeniem czyli PLC (Power Line Communications), a hobbystycznie BMS, RTVSAT/CAT i co tam mnie znajomi proszą w tematach komputerowo-sieciowo-elektronicznych.

Zamiast czytać portale z "wiadomościami" stwierdziłem, że lepiej pomóc chociaż jednej osobie. Większy będzie z tego pożytek. 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Przywitaj się

Witaj w takim razie w naszej społeczności 👋 Skoro chcesz pomóc, to bardzo fajnie z Twojej strony.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Przywitaj się

@tuptus55 Witamy na pokładzie. Jeśli chcesz pomagać, tu bezrobotny nie będziesz...:)


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Przywitaj się

@tuptus55 witaj po pomarańczowej stronie mocy 🙂💪🙂 

A pomaganie... promujemy, popieramy, szanujemy i doceniamy 👏👏👏


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Przywitaj się

@tuptus55 witam 😉