Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Przywitaj się

Cześć @Adinol, żeby założyć Temat wybierz najpierw kategorie, na stronie kategorii u góry będziesz miął opcje nowy temat.

kategorie.png

nowy.png


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Przywitaj się

Na pierwszej stronie zgłupiałem...sam Zespół Nasz Orange, ale po chwili przeglądania uspokoiłem się, widząc "pospolitych" jak ja użytkowników 🙂 więc i witam i pozdrawiam Wszystkich. Pomarudzę i pomądruję się tu trochę o ile pozwolicie. Nie pracuję w Orange, ale mam sporo usług z pomarańczy więc tak jak bym był pracownikiem Emotikon: Język a bynajmniej średnia ilość moich telefonów do centrali mogła by na to wskazywać 😉 nie dlatego że tak źle. Poprostu pilnuję i dbam o moje/Wasze usługi. Mam na imię Maciej, zajmuję się wykończeniem wnętrz i interesuję sie nowymi technologiami oraz elektroniką, chociaż priorytetem dla mnie i mojej rodziny jest  aktywny wypoczynek w kolorach ghaki i moro na Mazurach Emotikon: LOL Poza tym moje zainteresowania są bardzo techniczne, stąd mój udział w forum. Szukając pomocy, myślę że sam mogę jej czasami udzielić.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Przywitaj się

Mam tę śmieszną plakietkę "zespół", więc trochę obawiałem się odzywać po Twoim wstępie, @mabud73, ale co mi tam! 😛

Cześć Maciej, wydaje mi się, że ci, którzy tu często zaglądają lubią pomagać innym, Twoja wiedza na pewno tu się przyda!

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 21
  • 2

Przywitaj się

Witam 🙂
Od dzis zaczynam przygodę z Nasz Orange:)
Też jestem pracownikiem Orange 🙂
Pozdrawiam wszystkich i Wesołych Świąt życzę 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Z tego co się orientuje możesz napisać do @Artur  i poprosić o "przywieszkę" Pracuję w Orange 🙂 Witamy 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@przemoss Spokojnych i radosnych ŚwiątEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Przywitaj się

@Anonim jak zawsze niezastąpiony Szczęśliwy mężczyzna

@przemoss dokładnie napisz, to otrzymasz pomarańczowe oznaczenie Mrugający mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

CZEsc, dzięki za szybką pomoc. Jutro wylatuje za granice, dzieki Wam moge korzystać dalej ze swojej karty sim, pozdrawiam. 
ps. szkoda ze inni operatorzy nie maja takich forum 😜 

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@AnonimMilo, że mogliśmy ci pomoc na oficjalnym forum Orange. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 1

Przywitaj się

Chętnie bym się przywitał gdyby można było normalnie posta umieścić Zakamuflowane jest tak że zagwozdka nawet dla Holmsa