Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Proces logowania do NO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Proces logowania do NO

Wciąż brzmi w uszach slogan: "wyczyść przeglądarkę". Ale to przed logowaniem z adresu https://nasz.orange.pl zrobiłem i taki gniot się mi wkleił z lewej strony ekranu:

Windows 10.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Proces logowania do NO

U mnie też nieraz takie cuda wyskakują, wtedy wylogowuję się, loguję na nowo i cuda znikają 😉

Ale czegoś Ty po tym wielkim ministerstwie buszował to ja już nie wiem i raczej nie chcę wiedzieć Emotikon: Język

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

25 ODPOW. 25

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Proces logowania do NO

@Anonimna pewno nie jest to z wini twego komputera bo u mnie normalnie loguje. bez obrazy Bronek  może chwilowy błąd ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Proces logowania do NO

Czasami błąd pobierania się skryptu z serwera może spowodować takie krzaczki. Pobrany został niepełny kod do załadowania strony, bo gdzieś na którymś routerze zgubiła się paczka danych i do @Anonim komputerka dotarła niepełna informacja. Stad te krzaczki. Po odświeżeniu strony powinno być w porządku Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Proces logowania do NO

@Citi2017  i @ketrasaArtur , nie wiem, co o tym sądzić. Co zwykłego użytkownika obchodzą skrypty, na których się nie zna? Były na Windows 7, występują także na Windows 10. Do kolekcji z dzisiejszego surfowania:

kwiatek NO.PNG


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Proces logowania do NO

@Anonim  ale jeśli mi i np @ketrasaArtur  otwiera poprawnie to musi być coś od ciebie  nie tak .bo nie może być tak że tylko tobie tak otwiera  🙂 może masz jakiś program do blokowania reklam lub słabe bardzo łącze internetowe ? wysyłam ci zdjęcie jak umnie otwiera
Bez tytułu.png

Anonim

Nie dotyczy

Proces logowania do NO

@Citi2017 , nie wykluczam tego, że może tak być. Mam uBlock Origina, ale tylko z Orange mam takie cyrki. Inne strony nie krzaczą się, a dzisiaj łaziłem chyba po całym ministerstwie, a tam zabezpieczenia muszą być mocne, by im byle haker nie dokonał włamu. Ja się na tym nie znam, więc jako szary użytkownik neta przypuszczam, że Orange ma sporo źle zaszytych dratwą szewską dziur. Nawet na smartfonie czepiają się Chrome, a ja z innej przeglądarki tam korzystam i jest bez blokerów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Proces logowania do NO

Im więcej dodatków do przeglądarek, tym więcej problemów 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Proces logowania do NO

@Anonim  a jaką używasz przeglądarka ?

Anonim

Nie dotyczy

Proces logowania do NO

@Citi2017 , lubię Chrome i jakoś dodatki innym nie przeszkadzają, tylko z Orange są kłopoty...raczej to oni mają rozbudowaną bazę plików cookie, ale co się będę wymądrzał? Ja tylko mówię, co widać od strony zwykłego użytkownika.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Proces logowania do NO

@Anonim  zainstaluj Firefox i zobacz jak otworzy stronę 🙂