Nie można wyświetlić tego widżeta.

Proces logowania do NO

ROZWIĄZANE
Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 7528
  • 11960
  • 215

Proces logowania do NO

@Konto usuniętenapisał(-a)

@Citi2017  i @ketrasa , nie wiem, co o tym sądzić. Co zwykłego użytkownika obchodzą skrypty, na których się nie zna? Były na Windows 7, występują także na Windows 10. Do kolekcji z dzisiejszego surfowania:

kwiatek NO.PNG

Czasami i mnie takie kwiatki wyskakują, ale to jest problem słabego połączenia internetowego i najczęściej się zdarza przy połączeniu przez internet mobilny. W domu na światłowodzie nigdy nie miałem takich kłopotów. 

Sprawdź u Siebie jakie masz połączenie z Laptopem, czy laptop nie jest przeciążony.

Wszystko też zależy od ciężaru strony (czyli ile kilobajtów zajmuje pełna strona). Wolne łącze, przeciążony komputer, duża ilość programów i dodatków do przeglądarki skutecznie pogarsza prawidłowe wyświetlanie stron.

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 51
  • 57
  • 2

Proces logowania do NO

orange.pl/zaloguj - tak wygląda, żadnego problemu z tym niema.

zaloguj.png

Highlighted

Poziom 24, Specjalista
  • 2415
  • 5881
  • 23

Proces logowania do NO

U mnie też nieraz takie cuda wyskakują, wtedy wylogowuję się, loguję na nowo i cuda znikają 😉

Ale czegoś Ty po tym wielkim ministerstwie buszował to ja już nie wiem i raczej nie chcę wiedzieć Emotikon: Język

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Proces logowania do NO

@wscieklaewkanapisał(-a)

U mnie też nieraz takie cuda wyskakują, wtedy wylogowuję się, loguję na nowo i cuda znikają 😉

Ale czegoś Ty po tym wielkim ministerstwie buszował to ja już nie wiem i raczej nie chcę wiedzieć Emotikon: Język

@wscieklaewka , wolność wyboru buszowania jest przywilejem ludzi bez narzuconych kagańców. Szukałem wszystkiego, co w dzisiejszym wirtualnym świecie na ich stronach jest opisane o Internetowym Koncie Pacjenta. Nie jest tak, jak @ketrasa pisał, że Bóg wie czym jest mój laptop obciążony. Na tę chwilę mogę z przekonaniem napisać, że od momentu zabezpieczenia stron internetowych w Orange, buszowanie nie generuje tych błędów. Oby tak dalej! Emotikon: Bardzo szczęśliwy