Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 29, Specjalista
  • 6219
  • 5654
  • 68

Prima aprilis A.D. 2019

[ Edytowane ]

Przepraszam @Wiktor ku, jeżeli dałeś się nabrać. Zapewniam jednak, że temat wciąż aktualny i bez zapowiedzi będzie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Rozwiązanie:
Zespół Nasz Orange
  • 2174
  • 2928
  • 113

Prima aprilis A.D. 2019

[ Edytowane ]

Łyknalem to jak pelikan Emotikon: LOLSerce

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Wszystkie odpowiedzi:
Zespół Nasz Orange
  • 2174
  • 2928
  • 113

Prima aprilis A.D. 2019

[ Edytowane ]

Łyknalem to jak pelikan Emotikon: LOLSerce

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Zespół Nasz Orange
  • 442
  • 1345
  • 27

Prima aprilis A.D. 2019

[ Edytowane ]

Ajajaj... przy okazji @Wiktor wkręcił też i mnie, no cóż, chwile se postaliśmy :-)

Szacun @burebusek Robot: LOL

Zespół Nasz Orange
  • 2174
  • 2928
  • 113

Prima aprilis A.D. 2019

Dla wyjaśnienia pozostałym czytającym...

@burebusek postanowił przy okazji, przejeżdżając przez Kraków, wpaść na chwilę, dosłownie na pół godziny, uścisnąć dłoń, pogadać...

Razem z @Bartłomiejem czekaliśmy już na taksówkę (z Nim w środku), wypatrywaliśmy Jej. Przez chwilę nawet jeden taki jegomość, który przechodził obok, wydawał mi się @burebusekiem. Prawie że się z Nim przywitałem Emotikon: Język. No ale...

Nie doczekanie nasze. Mamy dzisiaj 1 kwietnia! (Przynajmniej przewietrzyłem się na dzisiejszym rześkim, krakowskim powietrzu Emotikon: Bardzo szczęśliwy).

Poziom 29, Specjalista
  • 6219
  • 5654
  • 68

Prima aprilis A.D. 2019

No cóż...zdarza się nie tylko Wam. Zacne grono zostało kiedyś wkręcone w wycieczkę koleją za bonusy mi należne Emotikon: Bardzo szczęśliwy Długo rozpracowywałem charakterki, by nie trafić na raptusa. Jak wspomniałem...ostatni będą pierwszymi...do nagrody za cierpliwość Emotikon: Bardzo szczęśliwy