Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powiadomienia

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia

Dziś jest spokój z tymi Powiadomieniami, tak poza tym część Powiadomień się nie zapisała, ten temat szczególnie, Magia 😄

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia

@Anonim, bo magią jest, co podlega powiadomieniom, co obserwowanym tematom, co z kolei  przyklejaniu, czy subskrybcji źródła RSS. Mnie się wydaje, że cały ten mechanizm, oparty na opcjach tematu, czy opcjach posta, to wielka, czarna magia, w połączeniu z ustawieniami profilowymi. Nic mi jednak do tegoEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia

Przed chwilą wyłapałem nieścisłość w powiadomieniach. @Anonim edytował wczorajszy swój post i wzmianka się pojawiła, lecz ze wsteczną datą.

jaryn.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia

Powiadomienia raz się zapisują a raz nie, wyskakują za to x2, nawał tych powiadomień, ale to w pewnym stopniu ożywia Forum, widać że żyje 😉

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia

@Anonim, więcej takich zaskakujących zjawisk znajdziesz, jak pobuszujeszEmotikon: Szczęśliwy Np. zmieniłem kotki w leniwego, a w Herosach na nick sypie dalej śniegEmotikon: Szczęśliwy W końcu mamy zimę, a koty czują już marzecEmotikon: Język Jeszcze mają zwidyEmotikon: Mrugający

2018-02-11 (9).png

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia

Bombardowany jestem Powiadomieniami, ups czyżbym miał jakąś na NO wielbicielkę 😄

1/2 z tego co wyskoczy się nie zapisuje, ba nawet nie ogarniam co tam wyskakuje bo tyle tego Zaskoczony robot

Więc Rozwiązanie Tematu cofam, to nie sprawka @Piotrekk85 Mrugający robot

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia

@Anonim, chodzi Ci o dymki również? Bo one to "kopcą" w zależności ilu palaczy jest w palarni Emotikon: Mrugający A poważnie, to ich działanie było już nieraz opisane. Polubienia z kolei, to efekt empatii i tego chyba nie negujesz, prawda?

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia

Twoje Powiadomienia mnie cieszą, inne też, ale masa tego wyskakuje, czyżby Forum tak podkręciło tempo?

Momentami jakby jakiś film ze slajdów  szedł, dawno tego nie było i w takim nawale, część znika potem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Powiadomienia

Warto też czytać co jest w powiadomieniu. Jeśli ktoś notorycznie używa @, to dostajesz raz za dodaniu wpisu, raz za dodanie wpisu z obserwowanym temapie, a potem jeszcze o wzmiance na @.
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia

O tym wiem, ale jakieś starocie też leciały z wczoraj, kumulacja, wysłałem Lotka to może co wygram, skoro tu mam taki Fart.